Архив новостей

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Заява про правопорушення, або вже не до жартів

Історія ця не нова і почалась ще у 2010 році, коли на нашу землю прийшов загарбник, щоб перетворити її у територію своїх бізнес інтересів. Це я про земельну ділянку була – 83,7579Га, стала – 66Га, яка мала назву ЦПК та В ім. О.М. Горького. Ось лише декілька епізодів цієї неоголошеної війни проти екологічного майбутнього міста Харкова:
Парк Горького как свалка ТБО (фото-видео)
Харьковские чиновники окончательно заврались
«Для тех, кто на бронепоезде» 2
Врать – пофФессиональная обязанность, прокуратура…
Экоинспекция – раунд третий
Отже привіт новій-старій владі:

Та ще три контрольних (заяви) на останок:

Прокуратурі Харківської Області
Копія:
Начальнику Державної екологічної
інспекції України Казиміру М.М.

Від Гуденко Ігоря Григоровича
що мешкає за адресою: м. Харків-

Заява про правопорушення

4 квітня 2014 року я звернувся до Харківського міського голови Кернеса Г.А. та Державної екологічної інспекції у Харківській області (начальник — Артем Георгіян) зі скаргою (лист додається). Причиною цієї скарги (до речі, вже не першої) стало грубе порушення цілої низки нормативних актів, зокрема, вимог Закону України «Про відходи», «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», інших нормативів. Разом зі скаргою я передав адресатам відео та фото докази вчинених правопорушень, а також описав ситуацію з засміченням Центрального парку культури та відпочинку міста Харкова.
Згідно Закону України «Про звернення громадян» (ст.. 20) чітко встановлює термін розгляду звернень громадян, зокрема, скарг: «Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання». Але ще й досі я не отримав жодної відповіді від адресатів цього звернення.
Разом з тим і на попередні скарги, які стосувалися несанкціонованих звалищ та інших порушень законодавства, допущених керівництвом або співробітниками Центрального парку культури та відпочинку ім.. Горького міста Харкова Державна екологічна інспекція у Харківській області та харківський міський голова Г.А. Кернес реагували, на мій погляд, неналежним чином, не надавали виявленим порушенням достатньої уваги, не карали винних, не нараховували збитки, нанесені державі тощо. Вважаю, що такі дії посадових осіб, які отримали мою Скаргу, чітко підпадають під дію статті 16 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме: таким посадовим особам забороняється: «1) відмовляти фізичним або юридичним особам в інформації, надання якої цим фізичним або юридичним особам передбачено законом; 2) надавати несвоєчасно, недостовірну чи не в повному обсязі інформацію, яка підлягає наданню відповідно до закону».
Вважаю, що ненадання мені інформації про розгляд моєї Скарги, а також неналежне реагування на неї є проявом корупції в лавах Державної екологічної інспекції у Харківській області та мерії міста Харкова. Прошу провести перевірку цього факту та покарати винних у покриванні екологічних правопорушень в Центральному парку культури та відпочинку міста Харкова.
ДОДАТОК:
1. Скарга Харківському міському голові та начальнику Державної екологічної інспекції в Харківській області від 4 квітня 2014 року
З повагою, Гуденко Ігор Григорович
Відповідь прошу надати мені за адресою: м. Харків- у строк, відведений чинним законодавством.

“ 10 ” липня 2014 року.

Прокурору Дзержинського району м. Харкова

від Гуденко Ігоря Григоровича

що мешкає за адресою: м. Харків-

Скарга

1 серпня 2013р. мною була подана Заява про проведення досудового розслідування в порядку статті 214 КПК України до прокуратури Дзержинського району м. Харкова по факту несанкціонованих звалищ побутових та промислових відходів на території ЦПКВ ім. Горького м. Харкова. Прокуратурою Дзержинського району м. Харкова заява була направлена на розгляд до Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області для перевірки доводів, викладених у зверненні згідно з вимогами чинного КПК. З приписом повідомити заявника у встановлені законом строки.

Нещодавно у Дзержинському РВ ГУМВС України в Харківській області я дізнався, що результати розгляду моєї заяви були направлені до прокуратури Дзержинського району м. Харкова, але я результатів так і не отримав! До речі це вже далеко не перший випадок не надання відповідей по заявам, зверненням і запитам на інформацію з боку Дзержинського РВ ГУМВС  України і носить системний характер.

На підставі викладеного ПРОШУ:

1. Надати мені результати розгляду моєї заяви.

2. Ознайомити мене, як заявника, з результатами перевірки, проведеними по моїй заяві.

3. Здійснити дисциплінарне провадження відносно працівників Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області за не надання мені відповіді на мою заяву.

ДОДАТОК:

1. Копія Заяви про проведення досудового розслідування в порядку статті 214 КПК України від 01.08.2013р.

2. Копія відповіді з прокурори Дзержинського району м. Харкова від 02.09.2013р.

Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків- у термін, встановлений чинним законодавством.

“  10  ”  липня 2014 року.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>