Архив новостей

Июнь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Відкритий лист ГО «Зелений Фронт» лідеру партії «УДАР» Віталію КЛИЧКУ

№ 12/3/14 від 28.10.2020 р. Відкритий лист ГО «Зелений Фронт» лідеру партії «УДАР» Віталію  КЛИЧКУ

Шановний Віталію Володимировичу!

«Зелений Фронт» – це громадський рух, який стихійно виник наприкінці травня 2010 року, коли в харківському парку імені Горького місцева влада розпочала незаконну вирубку дерев. Зараз ГО «Зелений Фронт» продовжує боротися зі свавіллям чиновників, захищаючі рідне місто від дерибану земель рекреаційного призначення, знищення дерев, забруднення повітря та водойм.

Активну громадянську позицію члени ГО «Зелений Фронт» проявляють не лише в сфері екології. Декілька членів ГО «Зелений Фронт» взяли активну участь у Революції гідності. Наш побратим Євген Котляр навічно залишився в Києві на вул. Інститутській, ставши Героєм Небесної Сотні.

Дізнавшись з повідомлень ЗМІ про те, що партія «УДАР» висуває кандидатом на посаду Харківського міського голови пана Г. Лаговського, ГО «Зелений Фронт» змушена повідомити Вас, пане Віталію, про нашу категоричну незгоду з таким рішенням з наступних міркувань:

  • за п’ять років своєї діяльності заступником голови постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та екології Харківської міської ради пан Лаговський не запропонував до розгляду радою жодного проекту рішення, цільової програми або будь-якої іншої пропозиції для вирішення чисельних екологічних проблем міста;
  • особливого цинізму бездіяльності депутата Лаговського додають випадки коли він фактично становився на сторону тих, хто знищує дерева у Харкові. Такі випадки мали місце під час так званого кронування дерев на вул. Клочківській, під час прокладання тротуару у сквері Соснова гірка (докладніше див. http://www.zfront.org/sg_3410_/, https://nakipelo.ua/uk/rekonstrukciya-sosnovoj-gorki-prohodit-s-narusheniyami-aktivisty/, https://2day.kh.ua/zhiltsy-protiv-oblagorazhivaniya-skvera-na-sosnovoj-gorke).
  • натомість пан Лаговський, як депутат міської ради, неодноразово відзначався тиском на активістів нашої організації під час виконання ними своїх громадських обов’язків. При цьому в одному з випадків такий тиск супроводжувався лайкою та погрозами фізичної розправи.

Треба зазначити, що за відсутності змістовних аргументів образливу лайку, погрози, а власне й фізичну розправу проти нас використовують не вперше. Але зазвичай таким чином поводився виключно криміналітет, який небезпідставно пов’язують з одіозним мером Харкова. Тож, погодьтеся, пане Віталію, кандидат у мери, який застосовує методи спілкування, притаманні «тітушкам», виглядає досить дивно, а як висуванець від промайданівської політичної сили – образливо.

Стислі строки проведення виборчої компанії не залишають нам часу на попереднє обговорення викладеного вище питання. Тож ставимо Вас до відома про наступне:

  • Координаційна рада ГО «Зелений Фронт» вимагає, аби партія «УДАР» негайно відкликала кандидатуру пана Лаговського як кандидата на посаду Харківського міського голови;
  • в разі якщо до 05.10.2020 р. кандидатура пана Лаговського не буде відкликана, ГО «Зелений Фронт» розпочне інформаційну компанію серед мешканців міста, проведення якої, на жаль, може негативно вплинути на імідж шановної партії «УДАР»;
  • цей лист та Ваша відповідь на нього будуть оприлюднені на офіційному сайті ГО «Зелений Фронт» за адресою http://www.zfront.org/

Дуже сподіваємось на розуміння з Вашого боку — бо ми не можемо реагувати інакше у ситуації, коли на пост мера балотується людина, яка не усвідомлює важливості громадських організацій, дискредитує своїми діями європейський напрямок розвитку громадянського суспільства нашої держави, займає антиекологічну життєву позицію.

З повагою,

Координаційна рада ГО «Зелений Фронт»

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>