Архив новостей

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Відкрите звернення харківських зоозахисних, екологічних та правозахисних організацій

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
харківських зоозахисних, екологічних та правозахисних організацій до секретаря міської ради Терехова І.О. та депутатів Харківської міської ради

Комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» (КП «ЦПТ») під керівництвом Юлії Цибульки (Шаповалової), яке красиво рекламується у ЗМІ як «міський притулок» насправді є живодернею, яка реалізує політику «зооосвенциму».

Тварин там утримують від 1 до 7 днів, а потім вбивають.

Таким чином за 12 років було знищено близько 100 тис. котів та собак, на що було витрачено близько 200 млн.грн. з бюджету міста (податків харків’ян).

Разом з такою жорстокою політикою та збільшенням з року в рік видатків на утримання цього підприємства — воно показало свою повну неефективність та неспроможність вирішувати гуманним шляхом питання безпритульних тварин. Про це свідчить нещодавна публічна заява КП «ЦПТ», яке намагається перекласти свої обов’язки на плечі волонтерів. Хоча більшість соціально-важливих питань й так вирішують волонтери замість профільного підприємства, забезпечуючи масову безкоштовну та пільгову стерилізацію домашніх тварин та прилаштування безпритульних тварин в сім’ї.

Більш того, інформація про роботу КП “ЦПТ” є закритою для громадськості (на кошти якої утримуються це підприємство).

Всі ці роки зоозахисні та екологічні організації нашого міста та депутати намагалися привернути увагу до цієї проблеми, адже Харків залишився останнім містом в Україні, де до цих пір підтримується політика масового знищення тварин.

І всі ці роки влада Харкова ігнорувала наші звернення.

Зоозахисні, правозахисні та екологічні організації переконані, що є нагальна потреба в реформуванні КП «ЦПТ». Разом з тим ми впевнені, що реформування КП «ЦПТ» не зможе запровадити людина, яка багато років сповідувала ідеологію ненависті до тварин та сумнівних фінансових оборуток. Можливо переформатувати діяльність комунального підприємства, але неможливо «відіпрати» репутацію живодера.

Тому керівники зоозахисних, екологічних та правозахисних громадських організацій, які підписали це звернення, наголошують на неможливості будь-яких домовленостей або співпраці з Юлією Цибулькою (Шаповаловою), яка цинічно порушує норми людської моралі та гідності.

В 2020 році з післявиборчим оновленням депутатського корпусу та зміною керівництва виконкому у харківського зоозахисного руху з’явилася надія на докорінну зміну політики у сфері поводження з тваринами.

Тож ми запрошуємо Харківський депутатський корпус і керівництво міста до конструктивної співпраці у процесі реформування політики поводження з тваринами.

На наше глибоке переконання, передумовами для такого реформування має стати політична воля керівництва міста до формування якісно нової концепції «тварини в місті», заснованої на засадах гуманного ставлення до тварин, відкритості та співробітництва з громадянським суспільством.

Ми вимагаємо:

1) звільнення з посади керівника КП «ЦПТ» Цибульки Ю.Г.,

2) оголошення відкритого конкурсу на вакантну посаду директора КП «Центр поводження з тваринами» з врахуванням пропозицій харківських зоозахисних та екологічних громадських організацій;

3) проведення незалежного аудиту КП «Центр поводження з тваринами»;

4) у разі виявлення порушень — притягнення до відповідальності посадових осіб КП «Центр поводження з тваринами» та керівників профільного Департаменту Харківської міської ради;

5) розроблення, публічного обговорення і затвердження якісно нової міської «Програми поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності» та «Концепції реформування і розвитку КП «ЦПТ»

6) створення Наглядової ради при КП “Центр поводження з тваринами” з залученням представників зоозахисних та природоохоронних організацій.

Вважаємо, що принципами роботи підприємства мають стати гуманність, законність, ефективність, відкритість та прозорість.

Адже Харків – це наше місто, яке повинно бути цивілізованим і добрим, де пануватимуть гуманні цінності та людяність.

ГО «Ліга допомоги тваринам»,

ГО «Зелений Фронт»,

ХБОЗТ «Центр усиновлення тварин»,

ГО «Зоозахисне об’єднання «Разом»,

ХМБП для тварин «Дружок»,

ХОГОІ «Взаємодопомога»,

БО «БФ «Ковчег Милосердя»,

ГО «Порятунок тварин Харків»

ГО «Громадсько-правовий захист»

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>