Архив новостей

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Весь світ «любить» фрекінг. Або відповідь «засланцям»

Нам сьогодні сватають «сланцевий газ». Ніби він і смачний, і корисний, хоч на хліб намазуй. І приводять як приклад інші країни, мовляв, який гарний там газ іде… майже фіалковий. А насправді про газ кажуть, а про фрекінг — ні. А «оженитися» на газі неможливо — тільки на фрекінгу…

Почнемо, панове. Ось нам кажуть про справжній американський рай від фрекінгу, мовляв, хто не захоче собі такого. І показують «фотки для приїжджих», їх, до речі, і в Україні робити вміють, подивіться рекламні сайти, а потім пройдіть по напівзруйнованих вулицях… А давайте глянемо на американські фото «для своїх»? Ось сайт з новими краєвидами, які з’явилися на Американщині завдяки фрекерам-засланцям: http://ecoflight.org/issues/detail/Colorado—Weld-County. А от одне з цих «дивних» фото, зроблене в штаті Колорадо. Там є й краєвиди з інших штатів, дивіться самі…

А от дохла корова. З американською пропискою. Ця — зі штату Луїзіана. Її господарі та місцеві фахівці вважають, що здохла вона через фрекінг (http://livinggreenmag.com/2012/12/17/energy-ecology/livestock-falling-ill-in-fracking-regions-raising-concerns-about-food/#IpgXvlQW8clK0hkm.99).

А ось ще сланцеві краєвиди, нажаль сморід по фото не передається:

Хто знає англійську, може прочитати про «прєлєсті» сланцевого щастя по-американськи: http://ecowatch.org/wp-content/uploads/2013/03/gaspic01.jpg.

А що ж самі американці? Як радіють вони «сланцевій революції» та супер-пупер газу, який зробив Америку незалежною? Виявляється, що американці не розуміють свого щастя! Дивно, чому? Може їх усіх купив Газпром (який є глобальним та стратегічним партнером компанії Шелл)? Може тисячі американців є агентами української опозиції, якій закидають участь у протестах? Або вони просто є патріотами своєї держави? Роздивляємось. От як зустрічає «засланців» Огайо, штат-побратим Харківщини, з якого почалася авіація:

А от як «радіють» фрекерам ковбої Техасу:

Тут виникає питання, якщо губернатор Харківщини їздить за «сланцевою наснагою» до Техасу, то куди їхати губернатору Техасу, щоб втюхати своїм виборцям про «безпеку для довкілля»?

Ось що відбувається в Іллінойсі (США):

А ось штат Нью-Йорк, де фрекінг під забороною, на нього накладено мораторій, але люди продовжують «любити» засланців:

Подивимось на Чикагщину:

Ну, з Америкою все зрозуміло, там всіма керує Газпром, Балабанівські сірники та хтось ще. А що в Африці? Пропагандисти сланцевого газу кажуть, буцімто чорний континент стрімко перетворюється на рай завдяки фрекінгу, люди багатіють, щасливі й заможні вони славлять африканську енергетичну незалежність… А тепер дивимося, як воно відбувається насправді…

Ось яке щастя в мешканців ЮАРщини викликає перспектива фрекінгу. І ще світлини з ЮАР:

Мабуть, Африкою командує Мельничук? Або Мельниченко? Ні? Тоді подивимось на Велику Британщину. Там є таке файне місто Лондон. От що назнімали тамтешні фотографи:

Ну, з Туманною Альбіонщиною все зрозуміло. Там живуть необізнані люди. Які бояться того, чого не знають, адже він несе в оселі аборигенів тільки добро та красиві намиста, чого їм ще хтіти?! Нашій владі слід туди поїхати та поінформувати населення. А що у Франції? Нагадаю, Франція прийняла мораторій на фрекінг. Але є там зовсім непродажні політики, які (зазвичай перед відставкою) починають патякати про зняття мораторію. І от як відповідають на такі варнякання пересічні французи:

Отже, всіх французів купило атомне лоббі (це нам так розповідають). Нас тримають за йолопів? Де атомне лоббі, де видобуток газу, а де тисячі громадян, яких допікло фрекінгове покращення по-французьки…

Перейдемо у Німеччину. Там ніхто газ фрекінгом не видобуває. Але є кілька посадовців, яким така думка потрапляє час від часу в голову. От відповідь суспільства:

А от новини з Австралії:

Австралією, якщо наслідувати логіку наших доморощених політиканів, таємно керує Путін. Або атомне лоббі. Або Газпром, я, чесно кажучи, вже заплутався від казок про сланцеве щастя. А Польща? Польща, це ж «оплот» мрійників про засланцеві-хюндаєве покращення, от вам Польща:

Напис на плакаті: «Безпечний фрекінг – це казка». А ось польська народна творчість. Такі банери наші сусіди виставляють, щоб якось привітати заїжджих фрекерів:

Не можу ще раз не запостити цього чолов’ягу. Придивіться, як він радіє сланцевому щастю… До речі, він демонструє, що видобувати газ ціною безпеки людей – то є найбільше в світі збочення:

А от фото з Болгарії. Нас гіпнотизують, що Болгарія заборонила фрекінг через Газпром. Подивіться, чому насправді в цій країні заборонена брудна технологія видобутку газу, як кажуть, «без коментарів»:

Мені здається, що побачивши це у вікно, болгарські можновладці зрозуміли щось таке філософське… А ви як думаєте?

Литва. Тут суспільство пропонує заборонити навіть не видобуток, а розвідку сланцевого газу. Щоб потім ні в кого не виникло дурнуватих ідей щодо видобутку шляхом знищення природи:

Сьогодні антифрекінгові новини надходять з усього світу. Мітинги проти небезпечної технології збирають мільйони людей у Старому та Новому світах, на всіх заселених континентах планети Земля. І годі шукати політику там, де її поки що нема. Не «Свобода», не комуністи чи ще хтось «підбурює» населення світу. Людей непокоїть майбутнє їхньої землі, збереження природи, безпека власного існування та існування наступних поколінь. Відповідає на виклик і міжнародна екологічна спільнота. Набуває все більшого масштабу антифрекінговий рух, який вже об’єднує природоохоронців з десятків країн світу. Об’єднують свої зусилля громадські організації, науковці, цілі наукові центри, які розуміють небезпеку від фрекінгу. Це відбувається вперше в історії. Отже, сьогодні майбутнє України, Європи, світу залежить від небайдужості громадян. Ви бачите, як реагує на фрекінг активна частина суспільства в різних країнах? А яка буде ваша реакція?

Олег Перегон, «Зелений фронт», Харків

5 комментариев к Весь світ «любить» фрекінг. Або відповідь «засланцям»

 • Сергій

  Росія грошей не жаліє на захист Газпрому.

 • Сергій, маєте на увазі активність Шелл і лояльність до них українських чиновників? Можливо, бо Газпром і Шелл – стратегічні партнери.

 • Борис

  Щось не видно мільйонів)))

 • Туарег

  А Шелл та Газпром своїм наймитам мільйони платити й не збираються. 30 срібників за Батькивщину, не більше! А як газ висмокчать — кинуть все напризволяще та втечуть, а вам та вашим родинам прийдеться шукати мільярди, щоб відновити зруйноване…

 • Виктор

  Голосуйте:
  Украина: на грани экологической катастрофы. СТОП ФРЕКИНГ!
  http://www.avaaz.org/ru/petition/Dobyche_slancevogo_gaza_na_Ukraine_NET/?pv=2

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>