Архив новостей

Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Верховна Рада помітила антифрекінгові акції!

Останніми місяцями в Україні розгортається антифрекінговий рух. Він об’єднує Схід та Захід, молодь та ветеранів, селян та городян, людей аполітичних та прибічників усіх існуючих в державі партій. Цей рух — найбільше після Чорнобильського руху надбання українського суспільства за роки незалежності держави. Але його не помічають ані ЗМІ, ані можновладці, ані український політикум. Однак, схоже, «крига тане». Верховна Рада помітила один з наших мітингів і ми отримали відповідь на наші вимоги!

Нагадаю, 28 лютого в місті Харкові пройшов антифрекінговий мітинг (http://www.zfront.org/har_mit_fr/). Тоді присутні підписали звернення до Харківської обласної Ради та Верховної Ради України. Ось його текст:

Звернення

учасників мітингу

28.02.2013 р. у місті Харкові

Ми, громадяни України, зібралися, щоб засудити дії Харківської обласної Ради, яка, у супереч власному регламенту та цілій низці нормативних актів, 17 січня цього року погодила «Проект угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівська». Ця угода підписувалася необізнаними у ситуації депутатами, без надання ним можливості проконсультуватися з фахівцями та з власними виборцями, оскільки в порядку денному сесії цього пункту не було. Отже, ми вимагаємо:

Негайно анулювати рішення позачергової Сесії Харківської обласної Ради від 17.01.2013 р.

Прийняти на державному рівні мораторій на проведення на території України фрекінгу до вступу в дію законодавства, яке б гарантувало екологічну та техногенну безпеку населення та територій. Це законодавство має базуватися на розроблених фахівцями «Критеріях безпеки при видобутку газу методом фрекінгу».

Проведення парламентських слухань з наданням можливості для висловлення незалежним експертам з наукових установ та громадських організацій України, Франції, США, Німеччини тощо. Залучення до цих слухань представників Міжнародного союзу охорони природи.

Підготувати та прийняти відповідні нормативні акти (закони, постанови, держстандарти), які б гарантували безпеку населення та територій в процесі розвідки та (якщо це виявиться можливим) розробки родовищ нетрадиційних газів.

Ризикувати українськими водами, родючими ґрунтами, життям та здоров’ям людей — це злочин. На сьогодні в державах Європи видобуток газу методом фрекінгу або забороняють, або значно обмежують через його небезпеку для довкілля. В Україні законодавство не ніяк обмежує цей процес. Це — неприпустимо!

/підписи, 126 шт./

Харківська обласна Рада не знайшла слів для відповіді. Верховна надіслала організаторам акції такий лист:

Єднаймося заради захисту довкілля! Пропоную під час наступних акцій по всій Україні готувати аналогічні звернення до Парламенту, щоб кількість переросла в якість та згодом відбулися парламентські слухання з цього питання!

Олег Перегон, «Зелений фронт»

3 комментариев к Верховна Рада помітила антифрекінгові акції!

  • Оля Слуцкая

    Так они еще до митинга зарегистрировали рассмотрение?

  • Олег Перегон

    Да, до митинга. Но будет больше митингов — будут и парламентские слушания. На сегодняшний день законопроект о слушаниях отменен…

  • Алексей

    Отмазка для быдла. «В установленому порядкі» – это типа мы вас продали и ничего менять не хотим. Единственный правильный следующий шаг – собраться несколькими десятками тысяч. Тогда может они подумают, если есть еще чем.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>