Архив новостей

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Всі на пікет Харківської міської ради «Стоп-косяк!!!»

Місто Харків поступово перетворюється на пісково-пилову пустелю. І причиною цього є не тільки і не стільки зміна клімату (хоча й вона додає капості), а безглузда війна, яку комунальники проголосили чомусь усім живим істотам міста — травам, деревам, чагарникам. Винахід тримера став роковим для харківських зелених насаджень, а також для птахів, ящірок, їжаків — усіх тих, чиє життя пов’язано з травою. Ми хочемо зупинити цю ганебну практику та переконати міську владу дбайливо ставитися до довкілля.

Очищуючи повітря від викидів та пилу, знижуючи в спеку його температуру, зелені насадження роблять населені пункти придатними для життя — формують в них комфортний мікроклімат. Комфортне харківське середовище створювалося десятки років — поколіннями рослин та працею поколінь робітників зеленого господарства. Нинішні комунальники послідовно руйнують його: дерева знищуються варварським обрізанням, трава — постійним низьким скошуванням. Видалення більшої частини крони значна кількість дерев не витримує і гине. Після постійних низьких скошувань на 2-3 см, в спеку без поливу трава не здатна відновитися. Вже в кінці червня в Харкові з’являються «пустелі», які к жовтню охоплюють чи не з пів-міста…

Ця ганебна практика повинна бути припинена – Харків має лишитися зеленим містом! Громадські активісти з декількох організацій та ініціативних груп вирішили провести пікет Харківської міської ради 24 червня о 9.30, щоб зібрати підписи під зверненням до міських посадовців та переконати їх зупинити безглузду війну з зеленими легенями Харкова. «Стоп-Косяк» — це акція, призвана захистити від знищення тримерами наших скверів та придомових зелених ділянок, наших лугів та галявин.

Серед вимог учасників пікету:

— Крону дерев під час обрізки не зносити не більше, ніж на третину.

— Ділянки із звичайною (негазонною) травою слід косити не частіше, ніж два рази на сезон не нижче 10-15 сантиметрів.

— При косінні треба використовувати електричні косарки — значно тихіші за бензинові.

— Під корінь повинні викошуватися тільки карантинні бур’яни – амброзія тощо.

Приєднуйтеся! Нам тут жити!

Власні плакати вітаються! Власники зайвих шпалер запрошуються на місце пікету заздалегідь, разом з фломастерами та маркерами, будемо малювати разом!

Початок пікету о 9-30, біля головного входу до міської ради. Увага у зв’язку з карантинними заходами просимо усіх учасників бути в масках та дотримуватися під час заходу соціальної дистанції.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>