Архив новостей

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Руки геть від Дмитра! Руки геть від Лісопарку!

Руки геть від Дмитра! Руки геть від Лісопарку!

Є у Харківській обласній раді такий депутат — Дмитро Булах. А ще Дмитро є одним з прихильників нашої громадської організації «Зелений Фронт» з перших днів її існування. Днями корупційно-ворівська мафія готує Дмитру розправу за те, що він є бодай чи не єдиним справжнім депутатом. Але мова не про особистість. З нашим «зеленим братом» збираються звести рахунки ті, хто дерибанив і продовжує дерибанити Харківський лісопарк та інші зелені зони міста та області, фактично, ми бачимо як нахаби-землежери зводять рахунки з обікраденими ними мешканцями Харківщини, з усією нашою громадою.

За рішенням координаційної ради ГО «Зелений Фронт» наша громадська організація візьме участь у пікеті Харківської обласної ради під гаслом «Руки геть від Дмитра! Руки геть від Лісопарку!» 15 жовтня (у четвер) о 10.00 перед будовою Харківської облдержадміністрації.

Коротко по суті акції. Дмитро Булах є відомим у Харкові та по Україні в цілому громадським діячем, який разом з соратниками займається боротьбою з корупцією. Неодноразово він допомагав нашій громадській організації подолати ті чи інші корупційні перепони для отримання екологічної інформації або для захисту від дерибану тих чи інших цінних природних територій, зелених зон. За це Дмитра неодноразово переслідували бандити, одного разу його було по-звірячому побито, наймані костоломи попередили, що як він не схаменеться і буде продовжувати свою антикорупційну діяльність — його чекає люта смерть. Але Дмитро Булах — не з боягузів, отже, оговтавшись від отриманих травм, повернувся до правозахисної, антикорупційної депутатської діяльності.

Цього разу представники мафії обрали інший шлях. Такий собі «Альберт Кононенко», депутат обласної ради, а по сумісництву — яскравий фігурант багатьох справ по дерибану Лісопарку, щойно вигравши майже усі суди, де його невідомо чому визнали безневинною овечкою (отаке в нас зараз правосуддя), пише проект рішення Харківської обласної ради (тримайтеся) «Про звернення Харківської обласної ради до Національного агентства з питань запобігання корупції та Національної поліції України відносно депутата обласної ради БУЛАХА ДМИТРА АНДРІЙОВИЧА щодо наявних ознак та фактів реального конфлікту інтересів і використання депутатського мандату, інформації яка стала  відома у зв’язку з виконанням представницьких повноважень депутатом обласної ради в корисливих цілях чи особистих інтересах». І ще цитата (ось посилання на цю безсоромну капость: https://www.ts.lica.com.ua/?type=1&base=77&menu=378742&id=18595&fbclid=IwAR0XxvfIy2uFSXK2L2mwCMfFMPCYDPBrcFLbxbi0gMcGUfhMJNgevauqa7M): «Після обрання Булаха Д.А. депутатом, він на протязі тривалого часу, використовує депутатський мандат, статус депутата та механізми депутатського реагування (депутатські звернення) з метою отримання, збору та обробки інформації, … для її подальшого використання в особистих, комерційних, корисливих, професійних цілях та в інтересах третіх осіб – антикорупційних утворень, які оприлюднювали отриману депутатом Булахом Д.В. інформацію на офіційних веб-ресурсах (сайті ГО «Харківського антикорупційного центру» та сторінці ГО «ХАЦ» у соціальній мережі Facebook), засобах масової інформації». І далі: «Серед отриманої Булахом Д.А при виконанні депутатських обов’язків інформації та використаної для здійснення діяльності у якості керівника, підписанта та засновника ГО «Харківський антикорупційний центр», для прикладу, слід зазначити відомості про:

- реконструкцію будинку по вул. Пушкінська, 19 у м. Харкові;

- лабораторні дослідження Держпродспоживслужби;

- діяльність ТОВ «Констракшн Груп Інтернешнл»;

- реконструкцію будинку по вул. Чернишевська, 88, у м. Харкові;

- діяльність КНП «Обласний центр онкології»;

- виділення у Старому Салтові 6,8 га землі;

- діяльність КЗ Харківської обласної ради «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтв»

Тобто авторів цього ганебного доносу та їх господарів відверто дратує, що Булах та його однодумці не дають їм безкарно красти!!! А вся провина Булаха — це сумлінне виконання ним своїх депутатських обов’язків, адже кожний депутат має викривати випадки корупції, доповідати суспільству про свою роботу в цьому напрямку, а також захищати громадську власність та права громади!

І ще одне нагадування: обласна рада жодного разу не зверталася до антикорупційних або правоохоронних органів щодо захвату своїми депутатами земель Харківського лісопарку, прибережних зон водойм, серед яких і водосховищ стратегічного значення (наприклад, Печенізьке водосховище, 300-метрова прибережна смуга якого має водоохоронне значення), обласна рада жодного разу не зверталася до антикорупціонних або правоохоронних органів, коли депутати-браконьєри зупиняли проекти створення в області природоохоронних територій заради власної вигоди. Вся громада Харківщини знає, де маєтки та палаци цих негідників-хабарників, скільки дерев зрубано без жодного паперу цими нахабами. І ось, втративши від безкарності вже не тільки сумління, але й здоровий глузд, мафіозо харківського розливу перейшли у напад…

Кличемо усіх людей доброї волі, усіх, кому небайдужий Лісопарк та законність як така в принципі прийняти участь у мітингу 15 жовтня. Вимагатимемо

1). Негайно зняти з розгляду незаконний, підступний, шахрайськи складений брехливий донос за авторством пана Кононенка.

2) Провести службове розслідування з конфлікту інтересів та можливої корупційної вигоди автора незаконного брехливого доносу — депутата А. Кононенка.

3). Провести службове розслідування виникнення у якості проекту на сайті Харківської обласної ради документу за підписом Сергія Чернова, винних у підробці документів — публічно покарати та поінформувати громадськість.

4). На час проведення службового розслідування відсторонити С. Чернова від виконання обов’язків голови Харківської обласної ради, щоб він не міг завадити проведенню службового розслідування.

5) Негайне припинення переслідування А. Булаха та інших депутатів, які сумлінно виконують свої депутатські обов’язки, за принциповість у боротьбі з корупцією.

6) Негайно розпочати розслідування дерибану земель Харківського лісопарку та інших зелених зон та природних територій Харківщини з метою виселення мешканців незаконно збудованих там будівель, знесення цих споруд і повернення земель громаді області.

7). Проведення службового розслідування зволікання створення регіонального ландшафтного парку «Сокольники-Помірки» на території Харківського лісопарку, рішення про яке було прийняте Харківською обласною радою ще у 2012 році, але досі не створено ані юридичну особу, ані підрозділ з охорони, не виділено землі в натурі, що дозволяє місцевій мафії продовжувати дерибан землі Харківського лісопарку.

8). Негайне створення регіонального ландшафтного парку «Сокольники-Помірки» для повноцінного захисту зеленої перлини Харківщини від зазіхань дерибанщиків.

Пару слів про політику.

Так, зараз вибори, і ми всі симпатизуємо різним політичним силам, різним політичним лідерам. Від якоїсь сили балотується кудись і пан Булах. Але ми розуміємо, що ця розправа над ним носить не передвиборчий, а кримінальний характер, отже, це справа не політична, а громадська. За статутом «Зелений Фронт» зобов’язаний захищати права та інтереси своїх членів. А по совісті — всі громадяни Харкова та області мають захистити Дмитра, бо він один не переможе мафіозну нечисть, а як розправа з ним буде вдалою — хіба знайдеться в майбутньому ще якийсь депутат, який кине виклик дерибанщикам, землежерам та хабарникам?!!!

Олег Перегон, координатор ГО «Зелений Фронт»

П.С. Нагадую, що у зв’язку з епідемією коронавірусу, усі учасники акції мають бути в захисних масках, а також дотримуватися соціально-безпечної дистанції один від одного.

Дмитро Булах, антикорупціонер, з яким хочуть розправитися корупціонери

Дмитро Булах, антикорупціонер, з яким хочуть розправитися корупціонери

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>