Архив новостей

Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Запрошення екологів-експертів в Експертно-аналітичну робочу групу

Запрошення екологів-експертів Харківщини в Експертно-аналітичну робочу групу

Шановні колеги!

Довгий час ми з вами скаржилися на те, що думки експертів-екологів залишаються непочутими владою. Довгі роки нам було важко достукатися до влади, щоб попередити знищення довкілля, переконати можновладців урахувати експертну екологічну думку при вирішенні тих або інших питань. Сьогодні починається втілення у Харківській області нового рівня взаємодії між обласною владою та експертною спільнотою.

Виявляється, що ще у 2013 році при Харківській облдержадміністрації було створено Харківську обласну координаційну Раду з екологічних проблем. На превеликий жаль, цей орган не став тим рушієм екологізації обласної влади, яким мав би стати. Ідея створення подібної Ради має довгу історію, яка почалася ще у 90-ті роки. Сьогодні, мабуть, вперше, за весь цей період, нам вдалося знайти спільну мову і з головою Харківської облдержадміністрації, і з його заступниками, і з профільними керівниками. Вирішено, що при Координаційній Раді Радбуде створена Експертно-аналітична робоча група, яка об’єднає найкращих експертів-екологів державних органів, наукових установ та громадських організацій.

Нашою громадською організацією разом з іншими експертними установами розробляється регламент майбутньої консультативної експертної групи та низка установчих документів, які дозволять працювати найбільш плідно. Вже сьогодні заплановано, що більшість експертних оцінок будуть надаватися членами групи в режимі он-лайн за допомогою інтернет-зв’язку. Лише найбільш важливі питання, а також ті, які потребують додаткового обговорення розглядатимуться на періодичних пленарних засіданнях.

Також важливо підкреслити, що участь у роботі групи — добровільна, це — волонтерська робота на користь довкілля, можливість втілити у життя наробки своїх організацій та наукових центрів, попередити прийняття на обласному рівні екологічно помилкових рішень, можливість підказати владі альтернативні варіанти розвитку, які б були сталими та екологічно безпечними.

У майбутній робочій групі планується втілити принципи поваги до думки кожного експерта, принципи рівних можливостей участі для експертів від різних установ та організацій, принципи співпраці між волонтерами, залучення до вирішення найбільш складних питань колег з інших областей України та інших держав Європи тощо.

Для того, щоб увійти у робочу групу слід підтвердити своє бажання (бажання вашої організації). Для цього достатньо написати електронного листа за адресою: ecodepart@kharkivoda.gov.ua (департамент екології та природних ресурсів Харківської облдержадміністрації).

З повагою, Олег Перегон, голова КР ГО «Зелений Фронт»

П.С. Прошу зробити лист-підтвердження якомога скоріше. Адреса аналогічного оголошення на сайті департаменту: http://ecodepart.kh.gov.ua/

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>