Архив новостей

Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Протокол учредительной конференции 03.08.2010

Протокол
Установчої Конференції
Харківської обласної громадської організацїї «Зелений фронт»

м. Харків                                                                                                  3 серпня 2010

Присутні: 101 особа

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обрання голови Установчої Конференції, секретаря Установчої Конференції, мандатної та лічильної комісії.

2. Обговорення та затвердження порядку денного Установчої Конференції.

3. Обговорення та затвердження регламенту Установчої Конференції.

4. Голосування за створення Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт», як юридичної особи.

5. Обговорення та затвердження Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».

6. Обрання керівних та контрольних органів Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».

7. Прийняття Програмних документів Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт», обрання програмної комісії Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».

8. Обговорення подальшого існування табору у парку Горького.

9. Різне.

Перше питання

1. Слухали пропозицію І. Рассохи, щодо обрання головою Установчої Конференції Пилипця Д.Ю.
Голосування:
За – 101;
Проти – 0;
Утримались – 0.
Вирішили:
Обрати головою Установчої Конференції Пилипця Д.Ю.

2. Слухали пропозицію І. Рассохи щодо обрання секретарем Установчої Конференції І.Ачкасової.
Голосування:
За – 101;
Проти – 0;
Утримались – 0.
Вирішили:
Обрати секретарем Установчої Конференції І.Ачкасову.

3. Слухали пропозицію Пилипця Д.Ю. щодо обрання мандатної та лічильної комісії Установчої Конференції у складі п’яти осіб: Юдіна Ю.В., Хоруженко Д.В., Івахно С.В., Грєкова Е.О., Кірочкіна О.Ю.
Голосування:
За – 101;
Проти – 0;
Утримались – 0.
Вирішили:
Обрати мандатну та лічильну комісію Установчої Конференції у складі п’яти осіб: Юдіна Ю.В., Хоруженко Д.В., Івахно С.В., Грєкова Е.О., Кірочкіна О.Ю.

Друге питання

1. Слухали доповідь Пилипця Д.Ю. по проекту Порядку денного Установчої Конференції.
Кравченко В. запропонувала включити до порядку денного обговорення питання «Про подальше їснування табору в парку Горького».
Голосування:
За – 101;
Проти – 0;
Утримались – 0.
Вирішили:
Затвердити Порядок денний Установчої Конференції.

Третє питання

1. Слухали Пилипця Д.Ю., Соловйова Є. з доповідями по Регламенту Установчої Конференції. Було запропоновано наступний проект Регламенту:
Час для доповіді (основного доповідача) по питанню порядку денного 5-10 хвилин.
Учасники Установчої Конференції під час обговорення висловлюються тільки по тому питанню порядку денного, яке розглядається (час 1-3 хвилини).
Загальний час для розгляду питання порядку денного – до 1 години.
Рішення приймаються голосуванням.
Пропозиції, що не відносяться до обговорюваного питання порядку денного на голосування не виносяться.
Не припускати висловлювання двічі з одного і того ж питання;
Виступаючі мають право на 30-секундну репліку.
Головуючий чітко слідкує за дотриманням виступаючими регламенту та порядку денного.
В разі зухвалого нехтування особою порядку денного, регламенту, голова Установчої Конференції оголошує такій особі попередження. Після трьох попереджень особа позбавляється права висловлюватись. Якщо особа продовжує деструктивні дії по зриву роботи Установчої Конференції – вона покидає приміщення Установчої Конференції.
Учасники Установчої Конференції повинні дотримуватися порядку денного, регламенту та норм етичної поведінки, не допускати вигуків, образ та інших дій, що заважають обговоренню винесених на розгляд питань.
Якщо голова Установчої Конференції зловживає своїм правом головуючого, то Конференція більшістю голосів може висловити йому недовіру й обрати нового голову зборів.
Голосування:
За – 101;
Проти – 0;
Утримались – 0.
Вирішили:
Затвердити Регламент Установчої Конференції.

Четверте питання

1. Слухали Соловйова Є. з доповіддю про необхідність створення і реєстрації Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт», як юридичної особи
Голосування:
За – 101;
Проти – 0;
Утримались – 0.
Вирішили:
Створити Харківську обласну громадську організацію «Зелений Фронт», як юридичну особу.

П’яте питання

1. Слухали: доповідь Пилипця Д.Ю. щодо проекту Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».

2. Доповідь Бормотова В. щодо алтернативного варіанту п’ятого розділу проекту Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт». Пропозиція не обирати голову Координаційної Ради, а призначати Виконавчого директора з числа членів ХОГО «Зелений Фронт». Відповіді на запитання до доповідача.

3. Доповідь Рассохи І. щодо першого варіанту п’ятого розділу проекту Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт» в якому пропонується обирати Голову та Секретаря Координаційної Ради. Відповіді на запитання до доповідача.

4. На голосування винесено пропозицію Пилипця Д.Ю. голосувати за те, щоб «Взяти за основу перший або альтернативний варіант п’ятого розділу проекту Статуту» відразу, без дебатів.
Голосування:
За – 54;
Проти – 18;
Утримались – 3.
Вирішили:
Голосувати за прийняття за основу першого або альтернативного варианту Статуту без дебатів.

5. Голосування за перерву. Перерва 5 хв.

6. На рейтингове голосування винесені два варіанти п’ятого розділу проекту Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».
Голосування:
Варіант п’ятого розділу проекту Статуту І.Рассохи: За – 49;
Варіант п’ятого розділу проекту Статуту В.Бормотова: За – 23;
Вирішили:
Включити до проекту Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт» варіант п’ятого розділу запропонований І.Рассохою.

7. Пилипець Д.Ю. запропонував затвердити за основу проект Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 69;
Проти – 8;
Утримались – 11.
Вирішили:
Затвердити за основу проект Статуту Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».

8. Слухали пропозицію Соловйова Є. щодо голосування поправок до проекту Статуту одразу, без дебатів.
Голосування:
За – 75;
Проти – 6;
Утримались – 3.
Вирішили:
Голосувати поправки до проекту Статуту одразу, без дебатів.

9. Калюжний В.М. запропонував включити до тексту проекту Статуту наступну поправку: На засіданнях Координаційної Ради має право бути присутніми будь-який член ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 52
Проти – 17
Утримались – 6
Вирішили:
Включити до тексту проекту Статуту наступну поправку: На засіданнях Координаційної Ради має право бути присутніми будь-який член ХОГО «Зелений Фронт».

10. Калюжний В.М. запропонував включити до тексту проекту Статуту наступну поправку: На засіданнях Координаційної Ради має право бути присутніми будь-який член ХОГО «Зелений Фронт» з правом дорадчого голосу.
Голосування:
За – 17;
Проти – 36;
Утримались – 9.
Вирішили:
Поправку відхилити.

11. Булах Д. запропонував додати до п’ятого підпункту пункту 5.2.8 проекту Статуту наступний текст: «переобрання членів Координаційної ради, Контрольно-ревізійної комісії обов’язково здійснюється не рідше, ніж раз на шість місяців».
Голосування:
За – 57;
Проти – 21;
Утримались – 4.
Вирішили:
Додати до п’ятого підпункту пункту 5.2.8 проекту Статуту наступний текст: «переобрання членів Координаційної ради, Контрольно-ревізійної комісії обов’язково здійснюється не рідше, ніж раз на шість місяців».

12. Булах Д. запропонував змінити в тексті проекту Статуту назву «Голова Координаційної Ради» на «Керуючий координатор».
Голосування:
За – 17;
Проти – 39;
Утримались – 19.
Вирішили:
Поправку відхилити.

11. Булах Д. запропонував додати до четвертого підпункту пункту 5.4 проекту Статуту слова «та Конференції» та викласти його в наступній редакції: «Є підзвітним Координаційній раді та Конференції ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 79;
Проти – 1;
Утримались – 5.
Вирішили:
Додати до четвертого підпункту пункту 5.4 проекту Статуту слова «та Конференції» та викласти його в наступній редакції: «Є підзвітним Координаційній раді та Конференції ХОГО «Зелений Фронт».

13. Сосіпатров А. запропонував виключити з тексту проекту Статуту останній підпункт пункту 5.2.8: «Вирішення інших питань діяльності ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 31;
Проти – 29;
Утримались – 18.
Вирішили:
Поправку відхилити.

14. Сосіпатров А. запропонував замінити в останньому реченні пункту 6.4 проекту Статуту слово «прибутки» на слово «надходження» та викласти його у наступній редакції: «здійснює контроль за порядком звітності ХОГО «Зелений Фронт» про свої надходження й витрати у відповідні державні фінансові органи».
Голосування:
За – 76;
Проти – 0;
Утримались – 3.
Вирішили:
Замінити в останньому реченні пункту 6.4 проекту Статуту слово «прибутки» на слово «надходження» та викласти його у наступній редакції: «здійснює контроль за порядком звітності ХОГО «Зелений Фронт» про свої надходження й витрати у відповідні державні фінансові органи».

15. Сосіпатров А. запропонував у першому підпункті пункту 9.3 проекту Статуту прибрати слова «індивідуальних чи колективних» та викласти його у наступній редакції: «Унаслідок передавання від засновників, членів ХОГО «Зелений Фронт», держави»
Голосування:
За – 71;
Проти – 0;
Утримались – 8.
Вирішили:
У першому підпункті пункту 9.3 проекту Статуту прибрати слова «індивідуальних чи колективних» та викласти його у наступній редакції: «Унаслідок передавання від засновників, членів ХОГО «Зелений Фронт», держави».

16. Соловйов Є. запропонував у перших підпунктах пунктів 5.4 та 5.5 проекту Статуту додати слова «більшістю членів Координаційної Ради» та викласти їх у наступній редакції:
5.4. Голова Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради;
5.5. Секретар Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради;
Голосування:
За – 70;
Проти – 4;
Утримались – 7.
Вирішили:
У перших підпунктах пунктів 5.4 та 5.5 проекту Статуту додати слова «більшістю членів Координаційної Ради» та викласти їх у наступній редакції:
5.4. Голова Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради;
5.5. Секретар Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради;

17. Зобов М.І. запропонував повернутися до розгляду попередньо відхиленої поправки стосовно виключення з тексту проекту Статуту останній підпункт пункту 5.2.8: «Вирішення інших питань діяльності ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 18
Проти – 38
Утримались – 5
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

18. Соловйов Є. запропонував додати до останнього підпункту пункту 5.2.8 проекту Статуту слова «віднесених Конференцією до її ведення» та викласти його у наступній редакції: «Вирішення інших питань діяльності ХОГО «Зелений Фронт», віднесених Конференцією до її ведення.»
Голосування:
За – 68;
Проти – 3;
Утримались – 8.
Вирішили:
Додати до останнього підпункту пункту 5.2.8 проекту Статуту слова «віднесених Конференцією до її ведення» та викласти його у наступній редакції: «Вирішення інших питань діяльності ХОГО «Зелений Фронт», віднесених Конференцією до її ведення.»

19. Борисенко Є.К. запропонував внести до проекту Статуту наступну поправку: Надати право Координаційній Раді проводити «закриті» засідання, на яких не можуть бути присутніми інші члени ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 10;
Проти – 59
Утримались – 10.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

20. Климовська О. запропонувала додати до шостого підпункту пункту 5.5 проекту Статуту слова «та Конференції» та викласти його в наступній редакції: «Є підзвітним Координаційній раді та Конференції ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 66;
Проти – 3;
Утримались – 9.
Вирішили:
Додати до шостого підпункту пункту 5.5 проекту Статуту слова «та Конференції» та викласти його в наступній редакції: «Є підзвітним Координаційній раді та Конференції ХОГО «Зелений Фронт».

21. Зобов М.І. запропонував у перших підпунктах пунктів 5.4 та 5.5 проекту Статуту додати слова «переобирається після переобрання Координаційної Ради» та викласти їх у наступній редакції:
5.4. Голова Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради; переобирається після переобрання Координаційної Ради;
5.5. Секретар Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради; переобирається після переобрання Координаційної Ради;
Голосування:
За – 52;
Проти – 5;
Утримались – 20.
Вирішили:
У перших підпунктах пунктів 5.4 та 5.5 проекту Статуту додати слова «переобирається після переобрання Координаційної Ради» та викласти їх у наступній редакції:
5.4. Голова Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради; переобирається після переобрання Координаційної Ради;
5.5. Секретар Координаційної Ради ХОГО «Зелений Фронт»: Обирається Координаційною радою з числа членів Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» більшістю членів Координаційної Ради та може бути переобраний у будь-який час більшістю членів Координаційної Ради; переобирається після переобрання Координаційної Ради;

22. ?????? [прізвище має бути встановлене] запропонував додати до першого речення пункту 2.1 проекту Статуту слова «та підвищення якості життя» та викласти його в наступній редакції: «Основною метою діяльності ХОГО «Зелений Фронт» є збереження та відновлення природи, зелених насаджень, архітектурної спадщини, розвиток культури, принципів та практики соціальної рівноправності та підвищення якості життя громадян у Харківській області».
Голосування:
За – 24.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

23. ?????? [прізвище має бути встановлене] запропонував додати до другого речення пункту 2.1 проекту Статуту слова «в розробці і реалізації стратегії і планів розвитку територіальних громад Харківської області» та викласти його в наступній редакції: «Ця діяльність ґрунтується на участі ХОГО «Зелений Фронт» в розробці і реалізації стратегії і планів розвитку територіальних громад Харківської області, в розвитку громадянського суспільства у Харківській області, в задоволенні та захисті законних прав, екологічних, соціальних, економічних, творчих, вікових, культурних, спортивних та інших спільних інтересів членів ХОГО «Зелений Фронт» та в протидії незаконним посяганням на власність територіальних громад Харківської області».
Голосування:
За – 22.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

24. Бормотов В. запропонував змінити другий підпункт пункту 5.4 проекту Статуту та викласти його в наступній редакції: «Здійснює виключно поточну діяльність із виконання рішень Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 27.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

25. Бормотов В. запропонував додати до пункту 5.4 проекту Статуту наступний підпункт: «За дорученням Координаційної ради ХОГО «Зелений Фронт» представляє інтереси ХОГО «Зелений Фронт» у відносинах з органами податкової служби та іншими державними установами».
Голосування:
За – 34.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.
26. Бормотов В. запропонував додати до третього підпункту пункту 5.4 проекту Статуту слова «Виключно на підставі рішень Координаційної ради» та викласти його в наступній редакції: «Виключно на підставі рішень Координаційної ради має право першого підпису на всій фінансовій та звітній документації ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 32.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

27. Бормотов В. запропонував додати до пункту 5.4 проекту Статуту наступний підпункт: «Виключно на підставі рішень Координаційної ради укладає договори з юридичними та фізичними особами, відкриває рахунки в банках».
Голосування:
За – 46.
Вирішили:
Додати до пункту 5.4 проекту Статуту наступний підпункт: «Виключно на підставі рішень Координаційної ради укладає договори з юридичними та фізичними особами, відкриває рахунки в банках».

28. Бормотов В. запропонував додати до пункту 5.4 проекту Статуту наступний підпункт: «Несе повну відповідальність за фінансову діяльність ХОГО «Зелений Фронт», за використання матеріальних та фінансових ресурсів ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 27.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

29. Бормотов В. запропонував додати до пункту 5.4 проекту Статуту наступний підпункт: «Несе повну відповідальність за дотримання податкового та іншого законодавства України при провадженні фінансової діяльності ХОГО «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 30.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

30. Пилипець Д.Ю. запропонував затвердити в цілому Статут Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».
Голосування:
За – 57;
Проти – 0;
Утримались – 8.
Вирішили:
Затвердити в цілому Статут Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт».

Шосте питання

1. Слухали доповідь Кальченко Ю. щодо сутності роботи Координаційної Ради по проекту Порядку денного Установчої Конференції.

Кравченко В. запропонувала включити до порядку денного обговорення питання «Про подальше їснування табору в парку Горького».

2. Доповідь І. Рассохи – щодо кандидатур до Координаційної Ради, які обговорювались на оргкомітеті з підготовки Установчої Конференції.

3. На голосування винесено пропозицію озвучити перелік кандидатур до складу Координаційної Ради, що було обговорено на оргкомітеті, а далі висувати кандидатури від учасників Установчої Конференції.
Голосування:
За – 55;
Рішення прийнято.

4. І. Рассоха озвучив перелік кандидатур до складу Координаційної Ради, що було обговорено на оргкомітеті:

Представники у «Зеленому Фронті»від громадських організаций та партій:
1. М.І. Зобов – «Громадська ініціатива»
2. А.Ільгов – «Прорвемось!»
3. А.Бабічев – «Батьківщина»
4. В.А. Рудаков – «Прогресивна соціалістична партія України»
5. Ю.Кальченко –  «Ми – харків`яни»
6. О.Перегон – «Печенеги»
7. Ю.Суліма – «Фундація регіональних ініціатив»
8. І.Гончарова – «Реформи і порядок»
9. О.Кірочкіна – «П`ятихатки»
10. С. Рижикова – «Молодіжний правозахисний рух – Харків»
11. Б.Захаров – «Харківська правозахисна група»
12. Є.Левінштейн – ЕКСГОО «ЕТНОС»
13. І. Рассоха – «Поступ»
14. І. Соломадін – гімназія «ОЧАГ»

Активисти «Зеленого Фронту»за напрямками діяльності:
15. Є. Соловьов – юрист
16. М.Корнієнко – юрист
17. В. Кравченко – оповіщення людей
18. Ю.Юдіна – оповіщення людей
19. О. Клімовська – інтернет
20. Т.Ландесман – ЗМІ
21. Є.Котляр – табір
22. О.Никитченко – табір
23. А.Бару – агітація (листівки, акції, концерти)
24. А.Поляк – агітація (листівки, акції)
25. А. Єварницький – спортивні заходи
26. С.Балобін – суботники
27. Д. Андрєєва – креативні акції, концерти
28. Д.Кольцова – креативні акції, концерти

Польові командири:
29. А.Цуканов
30. О.Аврамов
31. Д.Пилипець
32. О.Заливан
33. Т.Романова

5. Пропозиції кандидатур до складу Координаційної Ради від учасників Установчої Конференції:
34. А.Богданіс
35. С.Мельнік
36. О.Шепель
37. А.Таранцов
38. М.Бондаренко
39. І.Ясинський
40. Є.Головко
41. В.М. Калюжний
42. С.Шкурат
43. І.Ачкасова

І.Ясинського і С.Шкурат було висунуто до Контрольно-ревизійної комісії;
В.М. Калюжний взяв самовідвід.

6. Бормотов В. запропонував обмежити кількість Координаційної Ради 15-ма членами.
Голосування:
За – 17;
Проти – 50;
Утримались – 4.
Вирішили:
Пропозицію відхилити.

7. І. Рассоха запропонував затвердити в цілому склад Координаційної Ради Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт» у складі 40-ка осіб: М.І. Зобов, А.Ільгов, А.Бабічев, В.А. Рудаков, Ю.Кальченко, О.Перегон, Ю.Суліма, І.Гончарова, О.Кірочкіна, С. Рижикова, Б.Захаров, Є.Левінштейн, І. Рассоха, І. Соломадін, Є. Соловьов, М.Корнієнко, В. Кравченко, Ю.Юдіна, О. Клімовська, Т.Ландесман, Є.Котляр, О.Никитченко, А.Бару, А.Поляк, А. Єварницький, С.Балобін, Д. Андрєєва, Д.Кольцова, А.Цуканов, О.Аврамов, Д.Пилипець, О.Заливан, Т.Романова, А.Богданіс, С.Мельнік, О.Шепель, А.Таранцов, М.Бондаренко, Є.Головко, І.Ачкасова.
Голосування:
За – 60;
Проти – 9.
Вирішили:
Затвердити в цілому склад Координаційної Ради Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт» у складі 40-ка осіб: М.І. Зобов, А.Ільгов, А.Бабічев, В.А. Рудаков, Ю.Кальченко, О.Перегон, Ю.Суліма, І.Гончарова, О.Кірочкіна, С. Рижикова, Б.Захаров, Є.Левінштейн, І. Рассоха, І. Соломадін, Є. Соловьов, М.Корнієнко, В. Кравченко, Ю.Юдіна, О. Клімовська, Т.Ландесман, Є.Котляр, О.Никитченко, А.Бару, А.Поляк, А. Єварницький, С.Балобін, Д. Андрєєва, Д.Кольцова, А.Цуканов, О.Аврамов, Д.Пилипець, О.Заливан, Т.Романова, А.Богданіс, С.Мельнік, О.Шепель, А.Таранцов, М.Бондаренко, Є.Головко, І.Ачкасова.

8. 5. Пропозиції кандидатур до складу Контрольно-ревизійної комісії від учасників Установчої Конференції: І. Ясінський, В.Ільницька, Е.Грекова, С.Шкурат, Д. Хорунженко, В. Бормотов, Д. Булах, В. Калюжний, О.Михайловська
Голосування:
За – 61;
Проти – 3;
Утримались – 5
Вирішили:
Затвердити в цілому склад Контрольно-ревизійної комісії Харківської обласної громадської організації «Зелений Фронт» у складі 9-ти осіб: І. Ясінський, В.Ільницька, Е.Грекова, С.Шкурат, Д. Хорунженко, В. Бормотов, Д. Булах, В. Калюжний, О.Михайловська.

Сьоме питання

1. Слухали доповідь М.І.Зобова щодо проекту Маніфесту «Зеленого Фронту».
Голосування:
За – 66;
Проти – 0;
Утримались – 3.
Вирішили:
Прийняти Маніфест «Зеленого Фронту».

2. Слухали доповідь Є. Соловйова щодо проекту Програми дій «Зеленого Фронту».
Голосування:
За – 63;
Проти – 4;
Утримались – 2.
Вирішили:
Прийняти за основу проект Програми дій «Зеленого Фронту»та доручити Координаційній Раді його доопрацювати.

Восьме питання

1. Виступили: В.Кравченко, А.Ільгов, І.Рассоха, Є.Левінштейн, Є.Соловьов, О.Никитченко, Ю.Юдіна, Є.Котляр.
Голосування:
За – 65;
Проти – 1;
Утримались – 2.
Вирішили:
Доручити Координаційній Раді розглянути питання подальшого існування табору в парку Горького.

Дев’яте питання

Пропозицій щодо «Різного» не надійшло. Голова Установчої Конференції оголосив, що всі питання порядку денного розглянуті. Установча Конференція оголошується закритою.

Голова Установчої Конференції           _____________________           Пилипець Д.Ю.

(підпис)

Секретар Установчої Конференції        _____________________           Ачкасова І.

(підпис)

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>