Архив новостей

Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Пристрасті що до проекту внесення змін до генерального плану м. Харкова від 20.09.2011р.

По перше посилання на: Официальный сайт Харьковского городского совета, городского головы, исполнительного комитета
Рік тому назад харківському міському голові був поданий запит на інформацію: На підставі статті 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу відповісти на такі питання та надати мені копії документів:
1. Копію генерального плану м. Харкова, яка стосується території ЦПКВ ім. Горького, на момент 01.01.2010р. Прошу надати якісні копії документів.
2. Які зміни були внесені до генерального плану м. Харкова стосовно ЦПКВ ім. Горького з 01.01.2010р. по теперішній час? Чи були ці зміни внесені у встановленому Законом порядку? Прошу надати копії документів.
3. Хто є замовником та підрядником на виконання робіт з корегування генерального плану м. Харкова стосовно ЦПКВ ім. Горького? Прошу надати копії документів.
Відповідь за підписом Чечельницького додається:


Оскільки знаючи якість ксерокопій графічної частини по попередніх запитах на інформацію та не прийнятну вартість робіт за копіювання була написана заява на ім’я директора департаменту містобудування, архітектури та генерального плану з проханням ознайомлення та фото копіювання генерального плану м. Харкова.
Відповідь за підписом Чечельницького додається:

«Озброївшись» попередньою перепискою нами був здійснений похід до департаменту містобудування, архітектури та генерального плану. Для ознайомлення нам надали проект внесення змін до генерального плану м. Харкова від 20 .09.2011р. та транспортну частину, але дати фотографувати на відріз відмовились, мотивуючи тим, що гриф «для службового користування» з нього не знято. Сперечатись на той час не було бажання, хоча було виявлено дуже багато «цікавих» задумок міської влади по забудові зон рекреаційного призначення та історико-архітектурного центра, які міська влада зараз намагається втілювати у життя.

Минув рік, майже у тому ж складі ми знову відвідали департамент містобудування, архітектури та генерального плану з вимогою надати можливість фото копіювання графічної частини, яка цікавить не тільки нас, а і всіх харків’ян. Знов не досить вдало…
Директор департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Букрєєва Ольга Анатоліївна нас запевнила, що лист до розробника «Діпромісто» з проханням зняти «ДСК» вже направлено і відповідь надійде до 19 квітня. А поки ми скористувались нагодою та відзняли не секретну графічну частину генерального плану м. Харкова 2004-2026р. Наш варіант фото копій.

Також був зроблений новий запит на інформацію до департаменту містобудування, архітектури та генерального плану:
1. На підставі яких рішень Харківської міської ради та інших нормативно правових актів проект внесення змін до генерального плану м. Харкова від 20 .09.2011р. №507-01-2011 було віднесено до документів «для службового користування»? Прошу надати копії документів.
2. Чи був цей проект зміни затверджений у встановленому Законом порядку, ким, де та коли? Прошу надати копії документів.

Що ж по чекаємо до кінця місяця…

Треба зазначити, що наприклад, «Східноукраїнському центру громадських ініціатив (СЦГІ)» навіть після апеляційної скарги було відмовлено у задоволенні надати графічну частину генерального плану м. Харкова. Харків – Cityplan.in.ua

Доречи повна документація по генеральну плану міста Харкова 2004-2026р. вже давно з’явилась у мережі Інтернет і є на нашому сайті: «Зелений Фронт»

Якщо «погуглити» то можна знайти і інші варіанти:
Генеральный план Харькова до 2026 года – SkyscraperCity
Харьков транспортный. Разное. Документы
Копия экспертного заключения к генеральному плану г. Харькова – PDF
Протокол громадських слухань на тему «Розробка генерального плану м. Харкова до 2026 р. Висновки існуючого стану економіки міста. Пропозиції основних напрямків розвитку м. Харкова до 2026р.» – PDF
Копия распоряжения Харьковского городского головы от 14.07.2003 года №1654 «Об утверждении плана реализации предложений, внесенных на общественных слушаниях 27.06.2003 года» – PDF
Харків. Основні положення Генерального плану – PDF
Копия решения Харьковского городского совета от 29.12.2004 года №249/04 «Об утверждении Программы по реализации решений генерального плана г. Харькова до 2026 года на период до 2015 года» с приложениями – PDF

У якості бонуса:

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>