Архив новостей

Февраль 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Почесний чи безчесний?

Харківська міська влада днями повідомила, що планує зробити почесним громадянином Харкова такого собі Юрія Івановича Караченцева. Сумнівна особа, яку вже колись зробили почесним громадянином Харківського району області, а потім не могли знайти закону, за яким це звання можна було б зняти, адже в ті часи зворотнього механізму у присвоєнні таких звань не існувало…

З першого погляду, у екологічної та демократичної спільноти Харківщини не мало б бути претензій до Юрія Караченцева. Директор інституту, хірург, лавреат великої кількості премій та нагород. Так-то воно так, але є у цього громадянина ще одна іпостась. Насправді він займається медициною та керівництвом інституту тільки в нечисельних перервах своєї головної роботи — фермерської (https://tripoli.land/farmers/harkovskaya/harkovskiy/fermerske-gospodarstvo-karachentseva-yuriya-ivanovicha, http://karachenceva-yuriya-ivanovicha.business-guide.com.ua/). Якщо хірургічна та наукова роботи цього сільськогосподарника викликають запитання тільки у фахівців у цій справі, його фермерські заняття обурюють населення двох сіл: Слобожанське (колишнє Жовтневе) та Борщова. По-перше, на відміну від 99 % інших фермерів, Юрій Іванович вирішив фермерювати не в полях, не на ланах, не на пасовиськах, а… у хвойному лісі, який висадили самі мешканці двох згаданих сіл за власною ініціативою. По-друге, чомусь Юрій Іванович вирішив, що із сусідами слід спілкуватися тільки за допомогою судів, залякувань або цькування. По-третє, ліс, який зрощувало декілька поколінь селян, раптом опинився за високим парканом і під ретельною охороною, а саме через цей ліс проходить найкоротша для селян дорога до зупинки транспорту, пожежної частини, амбулаторії тощо. Також цей пан прославивсь подачею до суду на журналістів, правозахисників, медсестри психіатричної клініки тощо.

Отже, очільники Харківського району вже кілька разів на прохання місцевих мешканців шукали можливість позбавити цього екстравагантного пана звання «почесний мешканець», чи хоче на ці ж граблі наступити місцеве самоврядування міста Харкова?

Докладніше про «подвиги» професора-фермера читайте тут: http://khpg.org/en/index.php?id=1259066052, http://pechenegy.org.ua/en/node/59, http://www.zfront.org/harkovskaya-militsiya-strelyat-po-oknam-zakonno/, http://www.zfront.org/slovo-v-zaschitu-cheloveka-s-uschemlennym-dostoinstvom/, http://archive.objectiv.tv/171109/33875.html, https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2233284, http://maidan.org.ua/static/news/2009/1243342367.html, https://www.youtube.com/watch?v=rs151GEFUMg, http://www.zfront.org/harkov-liptsy-yanukovich-ne-priehal/#more-5964, http://www.zfront.org/tri-mesyatsa-suda-tri-mesyatsa-tuda/, багато інших публікацій.

Чи не варто номінувати на звання «Почесного громадянина» хоча б просто порядну людину?!!!

ГО «Зелений Фронт»

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>