Архив новостей

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Усі на пікет поліції!

У вівторок, 21 липня о 9.00 відбудеться пікет Головного управління Національної поліції у Харківській області (вул. Жон Мироносиць, 5). Мета пікету — змусити правоохоронців врешті виконати свої обов’язки та звернути увагу на чисельні правопорушення та злочини, які мали та досі мають місце у Парку імені Горького в Харкові, а також у інших місцях скрізь по мегаполісу.

Шевченківський ВП ГУНП України в Харківській області, успадкувавши ганебні традиції колишнього дзержинського районного відділку міліції, систематично ігнорує чинне законодавство України, зокрема, в частині внесення відомостей, зазначених в заяві про кримінальне правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Ігнорують поліціянти і вимоги про проведення неупередженого розслідування. Для цього у нової/старої міліції існує «велика амбарна книга» під назвою «журнал єдиного обліку», куди реєструються всі заяви, щоб потім по них дати формальну відповідь типу: «не знайшли», «не змогли встановити», «невідомі особи». Така ж участь спіткала повідомлення про корупційне правопорушення за №ЄО-23902. Не указ для керівництва Шевченківського відділку поліції навіть Ухвала суду №638/8786/20 від 6 липня 2020 року з зобов’язанням уповноважених осіб шевченківського ВП ГУНП України в Харківській області внести відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Єдине, що лишається громадськості, щоб захистити природу — це пікетом змусити правоохоронців сумлінно виконати свої обов’язки. Адже Парк Горького потерпає від стихійних незаконних звалищ, порушення цілої низки вимог українських нормативів щодо утримання зелених насаджень, благоустрою територій, тощо. До участі в пікеті запрошуються усі небайдужі харків’яни, представники дружніх громадських організацій та рухів.

ГО «Зелений Фронт»

Матеріали по темі: http://www.zfront.org/pozaplanovi-zahodi-derzhavnogo-naglyadu/, http://www.zfront.org/yakscho-ekoinspektsiya-ne-mozhe-politsiya-ne-hoche-sud-dopomozhe/.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>