Архив новостей

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Відбулось засідання Робочої групи 5 “Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату” УС ПГС Україна-ЄС

17 січня 2017 року представники Робочої групи 5 “Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату” Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС провели засідання. Основною метою зустрічі було планування діяльності Робочої групи на 2017 рік.

На початку засідання координатор представила результати діяльності Робочої групи 5 у 2016 році. За цей період учасники групи підготували низку спільних коментарів до євроінтеграційних документів, заяву щодо програми з гідроенергетики, бачення ситуації з імплементації Угоди у сферах, якими займається РГ5. Документи були представлені на спільних засіданнях Платформи та заступників міністрів з європейської інтеграції. Основним недоліком роботи було визначено відсутність проведення  РГ5 моніторингу виконання Угоди про асоціацію у сферах довкілля, енергетики, транспорту, зміни клімату.

Група обговорила сучасний стан справ у Платформі – стратегічне планування, нові можливості, пов’язані із початку роботи проекту “Громадська синергія”, конкурс від Міжнародного Фонду “Відродження” та ін.

Учасники торкнулись у своїй дискусії також робочих моментів діяльності групи. Зокрема, регламент Робочої групи, доцільність обрання координаторів тематичних напрямків (енергетика, транспорт, зміна клімату), членство в Робочій групі, створення групи у мережі Фейсбук. Щодо всіх питань були прийняті рішення, які забезпечать кращу ефективність роботи та комунікацію в групі.

Багато уваги було приділено обговоренню структури та змісту доповіді з питань довкілля, що готується до чергового засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, що відбудеться у квітні 2017 року. Учасники групи готові долучитись до підготовки доповіді, яка, з одного боку, дасть бачення стану імплементації Угоди у сфері довкілля, з іншого, стане адвокаційним інструментом для вирішення нагальних проблем у цій сфері.

Щодо діяльності Робочої групи у 2017 року, то основними інструментами тут буде проведення аналітичної, адвокаційної, інформаційної діяльності. Основні питання для такої роботи будуть визначені шляхом рейтингового голосування учасників Робочої групи. Члени групи наголосили на важливості проведення роботи щодо популяризації та роз’яснення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на місцевому рівні.

За детальною інформацією можна звертатись до координатора РГ 5 Наталії Андрусевич (nataliya.andrusevych@rac.org.ua ).

П.С. «Зелений Фронт» приймає активну участь у роботі Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС з моменту її утворення. Ми неодноразово повідомляли про попередні зустрічі та події на платформі, нагадаємо деякі з цих повідомлень: http://www.zfront.org/platforma-gr/, http://www.zfront.org/robota-gromadyanskoyi-platformi-z-yevroasotsiatsiyi-nabiraye-obertiv/.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>