Архив новостей

Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Парк кой-кого – земли транспорта жилищного и общественного строительства!

Для многих уже не секрет, что парк Горького лишили статуса зоны рекреации довольно не хитрым способом:

Додаток 3 до рішення 12 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про надання юридичним та фізичним особам у користування земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд» від 23.12.2011 р.№ 555/11
Перелік рішень Харківської міської ради, до яких вносяться зміни:
3. Внести зміни до рішення 35 сесії Харківської міської ради 4 скликання «Про затвердження проектів землеустрою з організації та встановлення меж території рекреаційного призначення м. Харкова «Зелені зони та зелені насадження» від 27.04.2005 р. № 93/05, виключивши пункт 3. додатку до цього рішення.

Очевидно для большинства граждан «покращення» уже наступило и им срочно понадобились вместо тихих зелёных зон: кафе, рестораны, атракчионы, футбольные поля, парковки для их дорогих автомобилей… В общем, всё что угодно, только не деревья, которые нужно срочно вырубить как аварийные и представляющие угрозу жизни или, по крайней мере, закатать в асфальт, чтоб они умирали сами…

К слову сказать, что в нормальных странах парки под диснейленды не вырубают, а строят на пустырях. Видимо наших «лидеров» история ничему не учит. Вот, например, история Московского парка Горького:

В связи с этим было написано обращение в прокуратуру г. Харькова:

Прокурору м. Харкова
Поповичу Євгену Миколайовичу
від Гуденко Ігора Григоровича

ЗВЕРНЕННЯ

Як мені стало відомо центральний парк культури і відпочинку ім. О. М. Горького площею 83,7579 га рішенням Харківської міської ради від 23.12.2011 р. був виключений з числа територій рекреаційного призначення. А саме: згідно Додатку 3 до рішення 12 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про надання юридичним та фізичним особам у користування земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд» від 23 грудня 2011 р. No 555/11 (Перелік рішень Харківської міської ради, до яких вносяться зміни) містить пункт 3: “Внести зміни до рішення 35 сесії Харківської міської ради 4 скликання «Про затвердження проектів землеустрою з організації та встановлення меж території рекреаційного призначення м. Харкова «Зелені зони та зелені насадження» від 27.04.2005 р. No 93/05, виключивши пункт 3. додатку до цього рішення.” Пунктом 3. вказаного додатку був «ЦПК та В ім. О.М. Горького площею 83,7579 га».
Але в Україні діє Закон України від 17 березня 2011 року “Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах”. У статті 1 даного закону написано: “Ввести мораторій строком на п’ять років на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення незалежно від форми власності в містах та інших населених пунктах, а саме: земельних ділянок зелених зон і зелених насаджень”.
Враховуючи вищевикладене прошу надати мені чітку та об’ктивну відповідь  по суті на такі питання:
1. Чи збираєтесь Ви, як прокурор міста, опротестовувати не законне рішення Харківської міської що до виключення території ЦПКВ ім. Горького з числа земельних ділянок рекреаційного призначення.
2. Чи збираєтесь Ви, як прокурор міста, ініціювати адміністративне провадження проти осіб, які не законно виключили територію ЦПКВ ім. Горького з числа земельних ділянок рекреаційного призначення.
Також прошу привести ці питання до норм діючого Законодавства та повернути статус земельних ділянок рекреаційного призначення території ЦПКВ ім. Горького.
Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків- у термін, встановлений чинним законодавством.

Прокуратура почему-то переслала обращение в Инспекцию Сельского Хозяйства, из ответа которой ясно, что ничего не ясно…

Немного почесав затылок, было написано коллективное обращение:


Генеральній Прокуратурі України
Копія Адміністрації Президента України
Копія прокуратурі Харківської області
Копія в ЗМІ

СКАРГА на незаконні (які вступають в протиріччя з чинним законодавством України) і неправомірні (тобто які порушують конституційні права, забезпечені міжнародними нормами права) дії органів місцевого самоврядування м. Харкова.


Надсилаемо ВСІМ органам державної влади, зацікавленим у підтримці законності і правопорядку на території України документи, які свідчать, що в порушення Законів України та конституційних прав громадян місцеве самоврядування м. Харкова знищує рекреаційну зону, що знаходиться в межах м. Харкова (центральний парк культури і відпочинку імені М. Гіркого).
Так, на адресу прокуратури м. Харкова було напарвлено заяву про проведення прокурорської перевірки на відповідність дій органу місцевого самоврядування (Харківської міськради) законодавству України в частині мораторію на зміну цільового призначення рекреаційних зон, що знаходяться в межах міста.
Прокуратура міста направляє звернення в Державну інспекцію сільського господарства (?!) Харківської області, яка в свою чергу СВІДЧИТЬ, ЩО:
1. Із 83,7579 гектар парку 66,4973 віддано в постійне користування Департаменту будівництва і дорожнього господарства, ТОБТО МАЙЖЕ ВСЯ рекреаційна зона парку підлягає забудові та прокладання через неї шосейних доріг,
2. Більш того, ця зміна (за текстом листа) відбувається внаслідок переведення рекреаційних земель в землі транспорту та земель житлової (!?) і громадської (!?) забудови земельних ділянок, відданих (КИМ І НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ!?) для експлуатації та обслуговування цих (ЯКИХ!?) об’єктів.
3. Посилання на дитячу залізницю виглядають не більше, ніж фіговий листочок, яким міська влада (?) намагається прикрити сором своїх справжніх намірів по вилученню земель парку рекреаційного призначення на користь своїх шкурних інтересів.
ТОМУ ВИМАГАЕМО:
1. Провести прокурорську перевірку викладених кричущих фактів силаим апарату ГПУ (прокуратурі Харківської області не довіряємо, а місту – тим більше!),
2. Принести протест і повернути мешканцям міста Харкова та гостям першої столиці України історичну рекреаційну зону – парк куьлтуры і відпочинку імені М. Горького.
3. Притягнути винних посадових осіб до админитративной, а в разі виявлення складів злочину в їх діях – і до кримінальної відповідальності відповідно до Законів України.
ДОДАТОК:
1. Копія звернення до прокуратури м. Харкова від 30.04.2013р.
2. Копія відповіді з прокуратури м. Харкова від 30.04.2013р. № 04-31-1143/12.
3. Копія відповіді з Державної інспекції сільського господарства в Харківській області від 18.05.2013р. № 04.01-29/4409.
Відповідь просимо надіслати за адресою: м. Харків- у термін, встановлений чинним законодавством.
ПІДПИСИ ГРОМАДЯН:

Первым пришел ответ из администрации президента Украины:

Ответ из Генеральной Прокуратуры Украины:

Продолжение следует…

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>