Архив новостей

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Парк Горького – «переписка с правоохранительными органами»

Без лишних предисловий:

Прокурору Дзержинського району м. Харкова
Копія начальнику ГУМВС України в Харківській області
Копія начальнику Управління внутрішньої безпеки в
Харківській області ДВБ МВС України
від Гуденко Ігора Григоровича
що мешкає за адресою: м. Харків-

СКАРГА

Ще 28 березня 2013р. мною був поданий запит на інформацію до Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області, але відповіді я так досі і не дочекався. 17 травня 2013р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області мною була подана скарга з приводу не відповіді на інформаційний запит. На прикінці травня старший слідчий Щербиньський И.С. особисто пообіцяв надати відповідь у найкоротший термін, та роз’яснив, що справою за моїми заявами займається слідчий Крючкова И.В., та запропонував звернутися до неї. Крючкова Інна Васильевна також пообіцяла надати відповідь у найближчий час та зв’язатися зі мною. Але відповіді я чекаю досі!
У зв’язку з вищевикладеним ПРОШУ:
1. Зобов’язати відповідальних працівників Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області надати мені відповідь на інформаційний запит.
2. Здійснити дисциплінарне провадження відносно відповідальних працівників Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області за не своєчасне надання мені відповіді.
ДОДАТОК:
1. Запит на інформацію до Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області від 28 березня 2013р.
2. Скарга на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області від 17 травня 2013р.
Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків- у термін, встановлений чинним законодавством.

Прокурору Дзержинського району м. Харкова
Копія начальнику ГУМВС України в Харківській області
Копія начальнику Управління внутрішньої безпеки в
Харківській області ДВБ МВС України
від Гуденко Ігора Григоровича
що мешкає за адресою: м. Харків-

СКАРГА

Не зважаючи на те що по факту не законних вирубок на території ЦПКВ ім. Горького м. Харкова порушена вже не одна кримінальна справа та ведеться досудове розслідування, ці вирубки продовжуються. Про що були написані безліч заяв про злочин не тільки мною, а і іншими громадянами до Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області. Тільки мною було подано до канцелярії Дзержинського РВ ГУМВС 14.12.2012р., 04.03.2013р., 13.05.2013р., 27.05.2013р. повідомлення про злочин вже по новому КПК України. Та по факту не законних вирубок дерев на території ЦПКВ ім. Горького мною робились виклики міліції за тел. 102 і були написані заяви прибулим працівникам міліції Дзержинського РВ ГУМВС: 02.03.2013р., визов №1809; 13.04.2013р., приймали повідомлення про злочин мл. сержант Квач Станіслав Сергійович і Рибальченко Олександр Олександрович; 14.05.2013р., приймав заяву оперуповноважений ст. лейтенант Черняев Дмитро Сергійович.
Замість того, щоб якнайшвидше і об’єктивно розслідувати цю справу, мені та іншим громадянами присилають цинічні та брехливі відповіді що «встановити осіб, які проводили вирубку дерев, не надалося можливим».
Хочу наголосити, що ще з 2011 року у багатьох своїх заявах я зазначав, що я, як журналіст, проводив фото-відео запис подій пов’язаних з вирубкою дерев у парку ім. Горького, але фото-відео записи жодного разу не були затребувані слідчими та контролюючими органами! А з кінця 2012 року я особисто додаю до повідомлень про злочин фото-відео матеріали, документи, які свідчать про явну не законність вирубок на території ЦПКВ ім. Горького, та на яких чітко видно осіб та техніку браконьєрів які і досі пиляють дерева у парку Горького. Але слідчим «встановити осіб, які проводили вирубку дерев, не надалося можливим», а правоохоронцям їх спіймати, хоча у багатьох моїх заявах я вимагав від працівників міліції припинити не законні дії по вирубці зелених насаджень на території ЦПКВ ім. Горького. Все це вказує лише на одне – тісні корупційні зв’язки між співробітниками Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області та браконьєрами.
Також не поодинокі факти не занесення заяв в Єдиний реєстр досудових розслідувань як того вимагає Закон, а реєстрація в якомусь «журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про скоєні кримінальні правопорушення та інших подій ЦВМ Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області»
Враховуючи вищевикладене ПРОШУ:
1. Забезпечити виконання норм постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» усіма господарюючими суб’єктами та підрядними організаціями на території ЦПКВ ім. Горького і на сам перед виконання цих норм самою адміністрацією ЦПКВ ім. Горького. Доручити відповідним органам контролювати виконання цього пункту скарги.
2. Провести об’єктивну перевірку по фактах, викладених в усіх моїх заявах.
3. Провести досудове розслідування з додержанням норм статті 214 чинного КПК України у відношенні посадових осіб, слідчих та інших працівників Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області за статтею 367 Кримінального Кодексу України – Службова недбалість.
4. Провести досудове розслідування з додержанням норм статті 214 чинного КПК України у відношенні співробітників Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області на предмет наявності корупційних зв’язків з фізичними і юридичними особами, які здійснюють не законні дії по видаленню і вивозу дерев на території ЦПКВ ім. Горького м. Харкова.
5. Зобов’язати відповідні органи нарахувати прямий матеріальний і екологічний збиток від дій по не законній вирубці зелених насаджень на території ЦПКВ ім. Горького м. Харкова.
6. Припинити не законні дії по вирубці зелених насаджень на території ЦПКВ ім. Горького м. Харкова.
ДОДАТОК:
1. Копія заяви про злочин від 14.12.2012р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
2. Копія відповіді №60/1548 від 20.12.2012р. з Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
3. Копія заяви про злочин від 04.03.2013р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
4. Копія заяви про злочин від 13.05.2013р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
5. Копія заяви про злочин від 27.05.2013р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків- у термін, встановлений чинним законодавством.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>