Архив новостей

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

«Зелений Фронт» — за урок в підтримку кримчан

Наша громадська організація неодноразово висловлювалася на підтримку кримчан, які опинилися в полоні у іноземних загарбників або змушені були залишити домівки. На жаль, наші попередні петиції та звернення, а також петиції та звернення інших громадських організацій та окремих діячів досі не почуті українською владою.

Нагадаю історію наших звернень та петицій з цього приводу: http://www.zfront.org/pobeda/, http://www.zfront.org/krym/, http://www.zfront.org/tatarskiy_blyuz/.

На жаль, ми й досі не були почуті владою. Отже, змушені звертатися повторно. Закликаємо до аналогічних звернень та петицій усіх небайдужих людей, представників усіх громадських організацій та рухів!

Ось текст теперішнього звернення:

Міністру освіти і науки України
Гриневич Лілії Михайлівні
від громадських організацій
та членів територіальної громади
Харківської області

Звернення.

Ми, громадяни України, просимо Вас розглянути питання щодо висвітлення трагічної історії кримських татар у зв’язку з 72-ю річницею депортації кримськотатарського народу. Просимо включити відповідні бесіди, уроки чи заходи до планів виховної роботи на наступний 2016 – 17 навчальний рік для навчальних закладів та зробити проведення Єдиного уроку пам’яті жертв депортації 18 травня 2017 року обов’язковим, а не просто рекомендованим до виконання.

Особливу увагу просимо приділити подіям, пов’язаним з сучасним періодом тимчасової російської окупації Криму. Просимо впровадити Всеукраїнський урок, присвячений окупації Криму Росією та провести його 20 лютого 2017 року.

У зв’язку з неналежним висвітленням подій у Криму у навчальних закладах Харкова та Харківської області просимо сприяти участі представників кримської громади; тимчасових переселенців з Криму; кримськотатарської діаспори у проведенні виховних заходів у навчальних закладах Харківщини та здійсненню ними громадського контролю щодо належного інформування про ситуацію на тимчасово окупованій території Криму.

ГО «Зелений Фронт»

Адреса петиції та умови її підписання усіма бажаючими дивіться за посиланням: http://euro.kharkiv.ua/?p=14647

1 комментарий к «Зелений Фронт» — за урок в підтримку кримчан

  • Абіюк Олена

    Дякую за підтримку від усіх патріотів українського Криму!

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>