Архив новостей

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Конкурс на кращу назву для фонду

Усі члени та симпатики ГО «Зелений Фронт» запрошуються до участі у конкурсі на кращу назву природоохоронного фонду, який ми плануємо створити.

Сім років наша організація «Зелений Фронт» працює на суто волонтерських засадах, не маючи жодної фінансової підтримки своєї діяльності, окрім доброї волі її членів та симпатиків. Ми не отримуємо грантів, не збираємо членських внесків, щоб доказати усім громадам та громадянам можливість ефективної громадської роботи без будь-якого фінансування, щоб показати суспільству, що бажання зробити щось добре є сильнішим за будь-який меркантильний інтерес. Але час плине, і зараз наша організація вбачає за можливе та потрібне все ж таки почати долучати фінансування ззовні (та зсередини) до своєї діяльності, адже ціла низка наших традиційних напрямків дійшла до певного гальмування саме через те, що є усі можливості, окрім інституціональних, залучити фінансову допомогу, є необхідність у такому фінансуванні, і є добрі справи, які інакше не вирішити. Отже, координаційна рада ГО «Зелений Фронт» прийняла рішення, не змінюючи профілю і традицій самої організації, яку влучніше назвати громадським рухом, створити при ньому благодійний природоохоронний фонд, усі кошти якого будуть спрямовані на статутну діяльність «Зеленого Фронту» та дружніх до нього громадських організацій та ініціатив.

Навіщо гроші? Це питання тільки здається наївним, адже суто волонтерській організації, якою є «Зелений Фронт», сім років вдавалося працювати без зовнішнього або навіть внутрішнього фінансування. А усі матеріальні витрати (кошти на поїздки, вартість листування, необхідне для роботи обладнання тощо) несли родини активістів. Але рік за роком цих витрат стає все більше, оскільки організація веде сьогодні роботу у багатьох напрямках. Отже, повноцінне проведення роботи по кожному з напрямків діяльності нашої організації вже потребує залучення коштів ззовні. Друга причина — в тому, що існує необхідність не тільки критикувати та скаржитись (як було при минулій владі, яка ворожо ставилася до будь-яких громадських, зокрема, екологічних ініціатив), але й брати участь у навчанні представників влади, зокрема, співробітників поліції, наприклад, наданні їм матеріалів про рідкісні та зникаючі рослини, якими неможна торгувати, про правила утримання та знесення зелених насаджень, які широко порушуються тощо. Вже неодноразово для роботи у тих чи інших напрямках «Зелений Фронт» мав залучати експертів з різних установ, зокрема, фахівців з якості води, існує необхідність проведення експертно-аналітичної роботи і в подальшому.

Чи зміняться позиції та традиції «Зеленого Фронту» після відкриття екологічного благодійного фонду? Ні, не зміняться. Ми як і раніше будемо волонтерським громадським рухом, який об’єднує людей різних професій та різного досвіду, що прагнуть захисту навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки громадян, поваги до їхніх екологічних прав як з боку влади, так и з боку бізнесу. Фонд, який ми плануємо створити, має обслуговувати цю діяльність для збільшення її ефективності, але не керувати нею.

Чи стане «Зелений Фронт» грантоїдом? Впевнені, що ні, адже в нас є досвід отримання та виконання гранту Фонду Демократії ООН на суто волонтерських засадах: http://www.zfront.org/zaproshennya-na-uchast-u-mini-turi-za-bezpechnu-energetiku-po-poltavskiy-oblasti/, http://www.zfront.org/tur2_/, http://www.zfront.org/tur_2d/, http://www.zfront.org/tur_3u/, http://www.zfront.org/tur_3s/. Тоді жодна копійка гранту не пішла на оплату праці волонтерів, усі кошти були витрачені виключно на виконання роботи, що дозволило зробити проект дуже ефективним та корисним для суспільства.

Отже, увага, конкурс!

На сьогоднішній день у координаторів ГО «Зелений Фронт» народилося дві ідеї щодо назви майбутнього благодійного фонду:

Благодійний фонд «Зеленого Фронту»

та

Фонд  Зеленого Довкілля

Учасників конкурсу ми просимо або надати свій варіант назви, або обґрунтовано підтримати один з вже запропонованих. Автор нової назви (або один з тих, хто підтримає вже запропоновану назву, яка врешті стане іменем нової громадської організації) отримає пам’ятний подарунок від КР ГО «Зелений Фронт». Дату підведення підсумків поки не оголошуємо, оскільки конкурс проводитиметься до виявлення назви, яка викличе найбільшу підтримку активістів організації.

З повагою,

Голова КР ГО «Зелений Фронт»

Олег Перегон


5 комментариев к Конкурс на кращу назву для фонду

 • Amstaff

  Благодійний фонд «Зелений ковчег»

 • Юрій

  Благодійний фонд «Зелений дім»

 • Feel

  Благодійний фонд «Природозахист»

 • Василий Т.

  Благотворительный фонд «Зеленая Слобожанщина»

 • Боріс

  БФ підтримки зеленого руху

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>