Архив новостей

Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Харьковские чиновники окончательно заврались…

Ситуация, описанная в: «Парк Горького как свалка ТБО (фото-видео)» получила своё ожидаемое развитие… Не то, что бы я сильно удивлен ответами харьковских городских чиновников, поражает то, насколько они чувствуют себя безнаказанными не столько перед народом (народ, по-моему, у нас уже давно выродился в население), а то, что они не боятся даже своего вышестоящего начальства! Или это всё же часть городской политики в отношении парка Горького – окончательно загадить оставшуюся часть, чтоб потом сказать: ну вот видите, во что превратился район «Белочка», поэтому надо срочно дорубить оставшиеся деревья и закатать в асфальт…
Моё обращение в Харьковский городской совет и эко инспекцию я уже публиковал в предыдущем материале, приведу лишь ответы. Хотя стоит сказать, что из горсовета мне всё же перезвонил проверяющий, после того, как я получил письмо, но тут я ему уже высказал то, что думаю по этому поводу…


Для особо «принципиальных» сотрудников Харьковского городского совета, «дальнозорких» эко инспекторов, и «трудолюбивых» работников КП парк Горького я выделил фотографии в отдельную папку. Так же напоминаю «правоохранительным органам» о видеозаписи.
Очевидно некоторым чиновникам «слава» Кандаурова не даёт покоя…, а теперь серъёзно:

Прокурору м. Харкова
Поповичу Євгену Миколайовичу

Копія до Міністерства екології
та природних ресурсів України

Копія до Комітету Верховної Ради України
з питань екологічної політики, природокористування
та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

СКАРГА
Мною були подані звернення на ім’я Харківського міського голови та начальника Державної екологічної інспекції в Харківській області з приводу несанкціонованого звалища побутових та промислових відходів на території парку ім. Горького (копії додаються). Через деякий час мені були надані відповіді з яких виходить, що звалища були ліквідовані, а еко інспекція навіть проводила обстеження території парку ім. Горького з залученням представника КП парк ім. Горького.
Але це, м’яко кажучи, не відповідає дійсності! Не зважаючи на додані фотографії співробітники КП парк ім. Горького прибрали сміття, ними ж і створене, тільки біля паркану господарчого двору. Далі в парк ні у них ні в еко інспектора заглиблюватися бажання не було. На даний час звалища не тільки не були ліквідовані, а й продовжують рости. Найактивнішу участь у створенні звалищ сміття приймають саме працівники КП парк ім. Горького, про що є відповідний відеозапис: https://www.youtube.com/watch?v=W-jhHonLKFM та фото: https://picasaweb.google.com/103517897949955297974/xUGzTI
Звалища створюють загрозу для перехожих, погіршують санітарний стан в місці масового скупчення людей, призводять до забруднення ґрунтів, погіршення екологічного стану центрального парку культури і відпочинку – парку Горького.
Склад звалищ: будівельне сміття, побутові та промислові відходи, залишки харчових продуктів. Найбільшу небезпеку створюють токсичні відходи, такі як: гумові автомобільні шини, поліхлорвінілові матеріали, балони з-під монтажної піни, скловата та інше. Працівниками КП парк ім. Горького та іншими невідомими особами періодично здійснюються підпали сміття на території парку, що є грубим порушенням санітарних норм. Найбільш вражаюче відео: 2012.06.29 Харьков, пожар в парке Горького http://www.youtube.com/watch?v=wh4Frh_QctA
Приблизна площа засмічення території ЦПКіВ ім. Горького становить понад 500м2, причому в деяких місцях є перемішування сміття з родючим шаром землі, що загрожує йго знищенням. Згідно з «Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства» (Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища 27.10.1997 N 171 (у редакції наказу Мінприроди 04.04.2007 N 149) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 квітня 2007 р. за N 422/13689), збиток від таких дій становить не менше ніж 20000грн.
Враховуючи вищевикладене, ПРОШУ:
1. Зобов’язати Дзержинський РВ ХДУ ГУМВС України в Харківській області та відповідні природоохоронні органи провести об’єктивну перевірку фактів, викладених у матеріалах, та порушити адміністративне (кримінальне) провадження згідно з чинним законодавством України.
3. Ініціювати дисциплінарне провадження відносно посадових осіб у зв’язку з неналежним виконанням ними службових обов’язків.
4. Зобов’язати Державну екологічну інспекцію в Харківській області або інші природоохоронні органи нарахувати штрафні санкції що до осіб та організацій засмічуючих територію парку ім. Горького.
5. На основі ст.18 та ст.21 Закону України «Про звернення громадян» та пункту «и» ст.21 Закону України «Про відходи» прошу забезпечити ліквідацію цих несанкціонованих сміттезвалищ.
6. Керуючись «Законом України Про звернення громадян. Стаття 18. Права громадянина при розгляді заяви чи скарги» прошу повідомити мене про вжиті заходи згідно моеї заяви та недопущення у майбутьньому порушення природоохоронного законодавства.
7. Ознайомити мене, як заявника, з результатами перевірки, проведеними за моєю заявою та видати на руки результати перевірки.
Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків … у термін, встановлений чинним законодавством.
ДОДАТОК:
1. Копії звернення на ім’я Харківського міського голови та до Державної екологічної інспекції в Харківській області.
2. Копії відповіді з Департаменту культури та Державної екологічної інспекції в Харківській області.
3. DVD диск з фото-відео записами засмічення та підпалами території парку ім. Горького з 2012.11.17р. по 2013.03.19р. та 2012.06.29р. (тільки першому адресату).

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>