Архив новостей

Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Харьков. Революция №13

Масленична революція.

Невеличкий сад за адресою вул. Революції 13 – одна з небагатьох зелених зон у центрі Харкова і єдине місце відпочинку для мешканців навколишніх будинків. Сад знаходиться на території колишньої губернаторської садиби. Від губернаторської садиби збереглися до нашого часу службовий флігель та ймовірно будівля канцелярії. Місцеві мешканці садили свій сад близько 50 років тому.

У вересні минулого року на території саду невідомі особи встановили будівельний паркан, який позбавив мешканців зони відпочинку і прибудинкової території. Пред’являти дозвільні документи і назватись будівельники відмовились. Після встановлення паркану невідомі почали вирубувати дерева. З 26 дерев лишилося 10-12, першими вирубили плодові дерева. За чутками на місці саду планується будівництво офісно-складського приміщення.

Мешканці прилеглих будинків скаржилися в усі можливі інстанції – від райвиконкому до президента і генпрокуратури. Але отримували суперечливі відповіді, згідно яких територія за адресою чи то Мельникова 41, чи то Революції 13А виділена для обслуговування «офісно-складської будівлі». Поки що неіснуючої. Назви організацій яким нібито виділено територію також різні – в одних відповідях вказується якесь ПП, в інших державне підприємство «Здоров’я народу». Слідів ПП виявити не вдалося. «Здоро’я народу» знаходиться за адресою Мельникова 41, і відділене від вул.Революції 13, будинком під №15.

Можливе будівництво, дозвіл на яке міськрада не надавала і ділянку під будівництво за адресою вул. Революції 13 не виділяла буде самочинним. Місцеві мешканці до ідеї будівництва впритул до їхніх будинків офісно-складського приміщення ставляться негативно. До того ж будівництво скоротить і без того недостатню зелену зону у центрі міста.

В Україні і Харкові склалася ситуація, коли органи державної влади і місцевого самоврядування відмовляються виконувати покладені на них функції. Тож представникам територіальної громади доводиться захищати свої інтереси власноруч. Цим же шляхом пішли і стомлені бюрократичною тяганиною мешканці вул. Революції.

Захистити свої законні інтереси мешканцям допомогли ГО «Зелений фронт» та ВО «Свобода», які провели спільно з мешканцями суботник. 25 лютого активісти разом з мешканцями зібралися для святкування Маслениці та прибирання будівельного сміття.

Спільними зусиллями паркан був демонтований. Навіть погрози невідомих осіб, які назвалися «власниками режимного об’єкту» не зіпсували загального святкового настрою.

Вітаю з маленькою перемогою друзі! А великі перемоги попереду!

Iрина Багалiй

3 комментариев к Харьков. Революция №13

  • Марина Лидис

    «Революция 13″ – это звучит!

  • Елена Головко

    А еще Жанна Титоренко должна была написать статью в «Справжний варти». Вообще милинький участочек, весной его можно прекрасно облагородить – посадить кусты, деревья, обустроить зону отдыха.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>