Архив новостей

Февраль 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Гроші проти екології. Провальна підготовка звіту з ОВД.

Громадські слухання з ОВД (оцінки впливу на довкілля) почались з встановлення особи представника мінистерства енергетики і захисту довкілля та з’ясування його повноважень що до проведення слухань. Місцеві мешканці висловили своє обурення планами замовника – ТОВ «Петроіванівський крейдовий кар’єр» вести діяльність з добичі крейди у безпосередній близкості з населеним пунктом – село Петро-Іванівка, річкою та сельхоз. полями.

Представники замовника у своїй доповіді спробували переконати місцевих мешканців в тому, що видобуток крейди буде екологічно і технологічно безпечним та економічно доцільним.

Інженер-гідротехнік, представник від громадськості і депутат, фахово і системно розгромив плани замовника – ТОВ » Петроіванівський крейдовий кар’єр» вести діяльність з добичі крейди в поймі річки Оскіл, бо це неодмінно призведе до тяжких екологічних наслідків. Також довів, що звіт з оцінки впливу на довкілля був підготовлений замовником, м’яко кажучі, не професійно.

Керівник НПП Дворічанський наголосив на фальсифікації звіту з ОВД. Також нагадав про унікальнісь дворічанських крейд і всього природно заповідного фонду крейдяних комплексів.

Представник департамента екології ХОДА повідомив, що на теріторію плануємої діялності добувачів крейди існують плани що до розширення національного природного парку Дворічанський. Подальше вивчення звіту з ОВД показало, що він підготовлений профанами.

Ємоційний і одночасно фаховий виступ еколога і журналіста Валерія Ловчиновського.

Розбір представником громадської організації «Зелений Фронт» нікчемності підготовленого звіту з ОВД та всієї процедури перед проведенням громадських слухань. Передача письмових зауважень.

Підбиття результатів обговорення з оцінки впливу на довкілля, остаточне з’ясування недоліків і зауважень. Переваг що до видобутку крейди саме в цому місті, крім зиску для ТОВ «Петроіванівський крейдовий кар’єр», знайдено не було. Підготовка звіту з ОВД замовником була провальною.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>