Архив новостей

Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

«Для тех, кто на бронепоезде»

На третий год борьбы, уже за остатки парка Горького, можно сделать один однозначный вывод: Наши чиновники (надеюсь не большинство) не только не умеют выполнять свои прямые служебные обязанности, но и категорически не желают! В развитие уже опубликованных в этом году новостей: парк Горького «Наш ответ Чемберлену »
и Парк Горького – мародерство продолжается…
и специально для «наших любимых чиновников» решил начать новую трилогию, вот том первый:

Прокурору м. Харкова
Поповичу Євгену Миколайовичу

Копія до Генеральної прокуратури України

від Гуденко Ігора Григоровича
прож. за адресою: м. Харків—

СКАРГА

Доводжу до Вашого відома: Не зважаючи на те що по факту не законних вирубок на території ЦПКВ ім. Горького порушена кримінальна справа та ведеться досудове розслідування, ці вирубки продовжуються. Про що була написана чергова заява про злочин від 13.04.2013р. до Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
На мою заяву про злочин від 14.12.2012р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області була одержана відповідь від 28.02.2013р., з якої виходить: Що моя заява про злочин зареєстрована в якомусь «журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про скоєні кримінальних правопорушення та інших подій ЦВМ Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області», а не в Єдиному реєстрі досудових розслідувань як того вимагає Закон; за заявою проведена якась «перевірка», а не досудове розслідування. Також не зважаючи на додані документи, які свідчать про явну не законність вирубок на території ЦПКВ ім. Горького, та фото-відео матеріали, на яких чітко видно осіб та техніку браконьєрів які і досі пиляють дерева у парку Горького, перевіряючим «встановити осіб, які проводили вирубку дерев, не надалося можливим».
Мій запит на інформацію від 05.03.2013р. , по даній справі, на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області був проігнорований, відповіді я не отримав.
Враховуючи вищевикладене ПРОШУ:
1. Забезпечити виконання норм постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» усіма господарюючими суб’єктами та підрядними організаціями на території ЦПКВ ім. Горького і на сам перед виконання цих норм самою адміністрацією ЦПКВ ім. Горького. Доручити відповідним органам контролювати виконання цього пункту скарги.
2. Доручити Харківському міському управлінню ГУМВС України в Харківській області розглянути мою заяву про злочин від 14.12.2012р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області по суті з додержанням норм статті 214 чинного КПК України а саме: Зареєструвати цю заяву до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Провести передбачене Законом розслідування за фактами, викладеними в моїй заяві.
3. Відсторонити начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Кішкіна Володимира Миколайовича від виконання службових обов’язків на період проведення розслідування по факту не законних вирубок на території ЦПКВ ім. Горького.
4. Ініціювати дисциплінарне провадження відносно начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Кішкіна Володимира Миколайовича та капітана міліції Головень С.М. (Дзержинський центральній відділ міліції ЦВМ) у зв’язку з неналежним виконанням ними посадових обов’язків.
5. Провести у відношенні начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Кішкіна Володимира Миколайовича та капітана міліції Головень С.М. (Дзержинський центральній відділ міліції ЦВМ) службову перевірку на предмет наявності корупційних зв’язків з фізичними і юридичними особами, які здійснюють не законний спіл і вивіз дерев на території парку ім. Горького.
Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків —- у термін, встановлений чинним законодавством.
ДОДАТОК:
1. Копія заяви про злочин від 14.12.2012р. на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
2. Копія відповіді №60/1548 від 20.12.2012р. з Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.
3. Копія запиту на інформацію від 05.03.2013р., на ім’я начальника Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області.

Фото с последних вырубок: 2013.04.13 и 2013.05.12

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>