Архив новостей

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

«Для тех, кто на бронепоезде» 3

Собственно ничего нового, продолжение старой истории опубликованной здесь. И как всегда «отличилось» Дзержинское РО ГУ МВД. Впрочем без лишней лирики сразу к делу:

Начальнику Дзержинського РВ ГУМВС
України в Харківській області
полковнику міліції Кішкіну В.Н.
від Гуденко Ігора Григоровича
що мешкає за адресою: м. Харків-

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН
У зв’язку з не належним виконанням Вами та Вашими підлеглими своїх прямих службових обов’язків при проведенні досудового розслідування, а саме: Ігноруванням Вами та Вашими підлеглими норм статті 214 чинного КПК України та приписи прокуратури, на мою скаргу, про обов’язкове внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, подаю нове повідомлення про злочин:
20 березня 2012 року, приблизно о 14.00, я перебував на території лижної бази «Темп» у Лісопарку. Мною були помічені свіжоспилені дуби діаметром більше одного метра у кількості п’яти штук поблизу однієї адміністративнї будівлі. Про цю вирубку мені напередодні повідомили мої знайомі. Я зробив фото-відео зйомку стилів дерев та прилеглої території. До мене підійшли двоє невідомих, один з них представився директором бази і заборонили мені знімати, посилаючись на їх внутрішні правила, чим здійснювали перешкоджання моїй журналістській діяльності. Я представився журналістом інтернет-огляду «Головне» і повідомив, що маю доручення від редакції на підготовку матеріалів про стан зелених насаджень у м. Харкові та області. Директор бази викликав начальника охорони, щоб вивести мене за територію, я подзвонив у міліцію. За даним фактом мною було подано заяву в Дзержинське РВ ХДУ ГУМВС України в Харківській області прибулому за викликом наряду міліції.
Мною був поданий інформаційний запит до Харківської міської ради і отримано відповідь з юридичного департаменту № 3903/9-12 від 27.03.2012р. в якій зазначено: На території лижної бази «Темп» обстеження стану зелених насаджень не проводилося, відповідний акт не складався і рішення про видалення дерев виконкомом Харківської міськради не приймалося! Що є грубим порушенням постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».
Мною було написано заяву на ім’я начальника Державної Екологічної Інспекції за фактом вирубки дерев на території лижної бази «Темп» з проханням провести перевірку і нарахувати збиток за незаконне видалення дерев. Незважаючи на те, що до заяви додавалися фото-відео матеріали в електронному вигляді з прив’язкою до місцевості, мені прийшла відповідь № Г-144/01-23/05-19 від 13.04.2012г. Дослівно: «Враховуючи той факт, що у зверненні відсутні посилання на якісь конкретні місця проведення вирубки дерев на території бази «Темп», загальна площа якої складає більше 4 га., провести перевірку або обстеження, а так само встановити законність дій не представляється можливим».
Нещодавно мною був знайдений відеозапис від 08.03.2011р. території бази «Темп» на якій видно цілком здорові і живі дерева, незаконно спиляні роком пізніше.
Враховуючи вищевикладене, ПРОШУ:
1. Провести об’єктивну перевірку фактів, викладених у моїй заяві, та прийняти вмотивоване і неупереджене рішення.
2. Внести відповіді відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, як того вимагає Закон.
3. Провести відносно заступника начальника Державної Екологічної Інспекції в Харківській області Вінника А. перевірку на предмет наявності корупційних зв’язків з фізичними і юридичними особами, які здійснили не законне спилювання дерев на території лижної бази «Темп».
4. Зобов’язати відповідні органи нарахувати збитки за не законне видалення дерев на території лижної бази «Темп».
Відповідь прошу надіслати мені за адресою: м. Харків — у термін, встановлений чинним законодавством.
ДОДАТОК:
1. Копія доручення редакції і журналістського посвідчення.
2. Копія відповіді № 3903/9-12 від 27.03.2012р. з юридичного департаменту Харківської міськради.
5. Копія заяви до Державної Екологічної Інспекції в Харківській області
№ Г-144 від 10.04.2012р.
5. Копія відповіді Державної Екологічної Інспекції в Харківській області
№ Г-144/01-23/05-19 від 13.04.2012г.
6. Копія акта обстеження території вирубки зелених насаджень лижної бази «Темп».
7. Копія листа з прокуратури Дзержинського району м. Харкова.
8. DVD диск з фото-відео записом обстеження території вирубки зелених насаджень лижної бази «Темп», а також відеозапис від 08.03.2011г.

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>