Архив новостей

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Час підтримати політиків, які підтримують екологістів!

Ще за місяць до виборів — 25 вересня — наша громадська організація разом з декількома іншими  громадськими рухами та ініціативами оприлюднила спільне політичне звернення. Точніше, звернення до політиків та виборців, яке стосується охорони довкілля, захисту природи та дотичних проблем. Отже, вже скоро відбудуться вибори, і настав час оприлюднити проміжні результати цієї акції, адже її підтримала ціла низка поважних політиків.

Нагадаємо, що спільне звернення нашої та ще декількох громадських організацій було поширене на сайті «Зеленого Фронту» (http://www.zfront.org/ekol_zv2020/#comment-17085), розповсюджено у Фейсбук, широко оприлюднено організаціями громадського суспільства Харківщини. Декілька громадських організацій висловили підтримку цьому зверненню. Серед потенційних народних обранців до цього документу приєдналися:

— Ірина Гончарова, Європейська Солідарність, кандидат в депутати Харківської міської Ради по Київському району

— Максим Корнієнко, «За майбутнє», кандидат в депутати Вовчанської ОТГ

— Артем Костецький, «Українська стратегія Гройсмана», кандидат в депутати Пісочинської селищної ради

— Анатолій Козловський, Європейська Солідарність, кандидат в депутати Харківської обласної ради

— Нарижна Олександра Сергіївна, кандидатка на пост Харківського міського голови, 1 номер у виборчому списку партії «ГОЛОС»

— Пузікова Валентина Сергіївна, ВО «Батьківщина» кандидатка в депутати Харківської міської та обласної ради по Московському району

— Дмитро Булах, Блок Світличної «Разом», кандидат в депутати до Харківської міської ради, Київський район

ГО «Зелений Фронт» не є політичною організацією, тому не може підказувати виборцям, за кого голосувати. Але ми закликаємо усіх, кому небайдуже майбутнє нашої природи, усіх, кому прикро за сучасний стан довкілля нашої держави та рівень розуміння довкіллевих проблем сучасними можновладцями, звернути увагу на цих людей. Зі свого боку ми гарантуємо, що у разі обрання цих кандидатів, ми, з одного боку, обов’язково допомагатимемо їм вчасно отримувати екологічну інформацію, дізнаватися про найгостріші екологічні негаразди Харківщини, залучати їх до захисту екологічних прав територіальних громад та окремих громадян, з іншого — слідкувати за дотриманням ними взятих на себе зобов’язань щодо підтримки тих напрямків, які були згадані у зверненні. Якщо побачимо відхід від наших настанов, як то кажуть, «спуску не дамо»!

Побажаємо цим кандидатам успіхів на виборах та у подальшій важливій депутатській роботі, зокрема, і в екологічній її сфері!

ГО «Зелений Фронт»

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>