Архив новостей

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

9 червня — толока «Зеленого Фронту»

У різних організацій — різні традиції. У нашого «Зеленого Фронту» є така: в свій день народження ми робимо щось корисне для навколишнього середовища, прибираємо від сміття один з природних куточків Харківщини. Цього разу місцем нашої толоки стане пам’ятка природи «Сокольники-Помірки», що розташована майже в серці Харкова.

«Сокольники-Помірки» — це природна діброва, що чудом збереглася до нашого часу. А ще це — місце зростання червонокнижних рослин, наприклад, тюльпана дібровного, який є дуже рідкісною квіткою, що потребує захисту. Саме тут живе найбільший жук Європи — жук-олень, також внесений до Червоної Книги України, а ще — до Міжнародних Червоних Списків. Цей куточок природи — унікальний, ним має право пишатися не тільки Харків або Україна, але й все людство. Багато гостей нашої держави завдяки «Зеленому Фронту» побували у Харківському Лісопарку та полюбили його природні скарби, на жаль, далеко не всі місцеві мешканці, і, зрештою, не всі посадовці розуміють, яка краса і який безцінний природний скарб існує просто біля центру міста.

2 червня 2010 року у Харкові народився природозахисний рух «Зелений Фронт». 2 червня 2018 року ми обстежили пам’ятку природи «Сокольники-Помірки» та виявили ділянки, де прекрасна природа забруднена майже суцільним шаром сміття. Очистити цю природну перлину від непотребу — гідна справа для нашого Дня народження. А співучасть у цій роботі буде найкращим подарунком від колег та симпатиків як нашій організації, так і рідній природі.

Запрошуємо на толоку усіх бажаючих. Збір — 9 червня (у суботу) о 12.00 біля кафе «Дубки». Всі зібрані під час толоки відходи будуть розділені окремо за їх видами, а потім — відправлені на переробку до спеціалізованих підприємств. Організатори акції планують запастися мішками та рукавичками, втім, по можливості, просимо учасників захопити і свої робочі рукавички (раптом заготовлених нами не вистачить). Також просимо учасників не забути захопити з собою гарний настрій та святкові побажання, під час толоки вони не завадять.

Залишається лише додати, що після толоки відбудеться невеличкий пікнік біля багаття. Зважаючи на те, що серед запрошених є діти, просимо учасників толоки не приносити з собою алкогольних напоїв, за традицією на заходах «Зеленого Фронту» — «сухий закон». Всі бажаючі долучитися до урочистостей біля вогнища можуть взяти з собою будь-які страви, які потребують смаження багаттям або можуть бути використані сирими. Але зауважте, щоб вага цих смаколиків не заважала прибирати ліс та пересуватися по локаціях. Бажаючі захопити музичні інструменти будуть зустрінуті оплесками учасників!

Олег Перегон, «Зелений Фронт», телефон для довідок та орієнтування тих, хто заблукав або запізнився — 050-22-88-236.

П.С. На фото: світлини, зроблені Ігорем Гуденком під час обстеження локації майбутньої толоки. Прекрасна природа серед купи сміття. Слід виправити цю помилку якомога скоріше!!!

Жук-олень -- найбільший жук Європи, щоправда цей -- ще підліток. Чи житиме ця рідкісна тварина серед сміття -- залежить від нас.

Жук-олень -- найбільший жук Європи, щоправда цей -- ще підліток. Чи житиме ця рідкісна тварина серед сміття -- залежить від нас.

Час прибрати!

Час прибрати!

Час прибрати!

Час прибрати!

Час прибрати!

Час прибрати!

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>