Архив новостей

Февраль 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Як «Зелений Фронт» 9-річчя святкував

2 червня цього року нашій громадській організації виповнилося 9 років. Для людини це смішний вік, коли ти ще дитина, але вже не немовля. Для громадської організації, тим більше в реаліях сучасної України, це — солідний вік та велика гордість: вижили, витримали, не «перегоріли», як це, нажаль, часто буває з волонтерами. Автор цих строк думав не давати звіту про святкування — все одно, хто хотів, той взяв участь у заходах, а хто не зміг — передав привітання. Але, як кажуть, «на прохання трудящіхсья» все ж таки прийдеться звітувати, адже приходить багато запитань і прохань про це.

9 років — це такий вік, коли звички стають традиціями, отже, вже можна сформулювати так: на кожен свій день народження «Зелений Фронт» прибирає унікальну природоохоронну зону, пам’ятку природи Сокольники-Помірки. Цього разу святкові заходи розпочалися о 12.00 з толоки, яка закінчилася о 15.00. Раніше ми теж прибирали сміття на цьому самому місці, і тенденція очевидна: щороку непотребу у заповідному лісі меншає. Втім, до перемоги здорового глузду над свинством у Харкові ще далеко: більше 20 мішків відходів нам все ж таки вдалося зібрати. Концепція кожної такої толоки, яку організує «Зелений Фронт», полягає в тому, що ми обираємо для прибирання справді унікальні кутки природи Харківщини, а зібраний непотріб перетворюємо на сировину для виробництва чогось корисного, адже збираємо окремо метал, окремо — пластик, окремо — скло, а потім за домовленістю з відповідними підприємствами віддаємо це на переробку. Таким чином те, що гнило у лісі, вбиваючи його мешканців, стає корисним матеріалом для виробників.

Ну, а після того, як усе зібране сміття було завантажене на машину наших партнерів-переробників, ми організували святковий пікнік навколо багаття. І до настання вечора ділилися спогадами, думками, смажили шпикачки та створювали плани на майбутні 9 років існування нашої організації. Атмосфера була дружньою та святковою. Співчуваю тим, хто хотів відвідати наші уродини, але не зміг з тих або інших причин. Наступного року чекаємо усіх охочих на ювілейні заходи нашої громадської організації. Адже за звичаєм, наші заходи є відкритими для всіх бажаючих.

Олег Перегон, фото — Ігор Гуденко

П.С. Щира подяка усім, хто поздоровив нашу організацію з Днем народження! Колеги, партнери, друзі, ми усіх вас також любимо та шануємо, частіше приєднуйтесь до нашої роботи, дякуємо, що ви у нас є!

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>