Архив новостей

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Наши баннеры

Баннерообмен:

Правила комментирования

Присоединяйтесь к нам:

Шість років «Зеленому Фронту»

2 червня 2010 року у Харкові народився «Зелений Фронт» — організація, яка об’єднала людей, небайдужих до проблем довкілля, людей, які взялися захищати природу від товстосумів та можновладців.

Шість років, як наша суто волонтерська організація, яка не має ані рахунку у банку, ані спонсорів-біснесовців, не просто існує, а займає провідну позицію у громадському екологічному житті Харківщини. Секрет цього — дуже простий: у «Зелений Фронт» з самого початку його існування прийшли прекрасні люди, справжні патріоти своєї Батьківщини, справжні Дон-Кіхоти природоохоронної справи. І головне досягнення «Зеленого Фронту» — саме те, що йому вдалося об’єднати таких прекрасних людей. Людей, одним лише знайомством з котрими можна пишатися.

Координаційна Рада «Зеленого Фронту» поздоровляє усіх наших членів та симпатиків з цим святом. Ми запланували багато справ на найближчі дні та тижні — приєднуйтесь, пропонуйте свої заходи, свої ідеї, долучайтеся до справ. Серед кампаній, які проводяться нашою організацією щорічно, постійно — «Першоцвіт» (захист ранньоквітучих дикоростучих рослин, що занесені до Червоної книги України), «Замість ялинки — букет» (захист хвойних дерев від бездумного знищення перед новорічними святами), «Чорнозем» (боротьба з крадіжками родючого шару ґрунту), «Антифрекінг» — боротьба з бездумним застосуванням брудних технологій при видобутку газу та нафти на унікальних українських чорноземах тощо. Серед останніх кампаній нашої організації слід назвати боротьбу з реалізацією недолугого проекту будівництва комплексу по переробці відходів у місті Люботин, автори якого спромоглися порушити ледь не всі нормативи України та міжнародного співтовариства, боротьба зі знищенням рослинності Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького, який потрапив до рук безграмотних бариг, що перетворили частину парку на суцільне звалище сміття тощо.

«Зелений Фронт» все більше являє собою експертну організацію, яка співпрацює з всеукраїнськими та міжнародними екологічними організаціями та об’єднаннями. Останні акції такого рівня — участь у проекті «Думайдан», участь у заходах з енергетичної безпеки нашої держави, які об’єднали ледь не всі екологічні організації України, участь у створенні нормативних актів та громадських оцінок екологічної політики держави.

Шість років — вже не таке дитинство, як, скажімо, два чи три роки. Мі подорослішали, змужніли, стали загартованішими. Отже, попереду в «Зеленого Фронту» є багато чого цікавого, багато того, про що сьогодні годі й мріяти. Хочеться сподіватися, що прапор «Зеленого Фронту» і надалі майорітиме над найактивнішими харків’янами-природоохоронцями. Хочеться вірити, що боротьбу «Зеленого Фронту» підтримають і інші громадські об’єднання, на захист довкілля вийде більше людей, адже це — запорука виживання і людства також. Щойно завершені перемовини з білоруськими колегами, які запропонували співпрацю заради збереження довкілля. Триває співпраця з німецькими екологами, яка розпочалася близько 6 років тому.

Ми бажаємо усім причетним до створення та існування «Зеленого Фронту» щастя, здоров’я, наснаги до добрих справ та гарного настрою. А ще — перемог у справі охорони довкілля, справжньої дружби, а також — ніколи не втрачати того відчуття братерства, взаємоповаги та взаємодопомоги, яке ми всі відчули завдяки існуванню «Зеленого Фронту»!

Олег Перегон, голова КР ГО «Зелений Фронт»

1 комментарий к Шість років «Зеленому Фронту»

Оставить ответ

 

Вы можете использовать эти HTML тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>